Charleston White strzela z pistoletu do ankietera po tym, jak znieważył matkę FBG Duck

YouTuber Charleston White po raz kolejny trafił na pierwsze strony gazet swoimi kontrowersyjnymi wybrykami po tym, jak wyciągnął broń podczas niedawnego wywiadu.

White był gościem podcastu DJ U Go Crazy w Chicago, gdzie nadal dissował nieżyjących już raperów z Chi-Town, Kinga Vona i FBG Duck.

Jednak sprawy potoczyły się zupełnie w lewo, gdy DJ U próbował bronić rodzin zabitych raperów po tym, jak Charleston White wielokrotnie odnosił się do matki Duck jako „b####”.

„F### twój ból. B####, w takim razie oddaj mi pieniądze, dziwko” – wrzasnął Charleston. „Nie muszę pomagać żadnemu z was. Moja mama nie ma bandy dzieciaków, które umarły. B####, mam nadzieję, że wszystkie dziwki pochowacie swoje dzieci. F### cały ból, b####. Oddaj mi moje g###### pieniądze, dziwko. Albo ssij mi kutasa ####”.

Warto przeczytać!  Podsumowanie „Black Ink Crew”: Rok i Krystal podejmują trudną decyzję, Ceaser zamyka kolejny sklep

Charleston White kontynuował: „I Chicago, kurwa, wszyscy. Ssij mojego fiuta, b####. Trzymam ag###### pistolet na cokolwiek. N####, nie daję af### o s###. Trzymam ag###### pistolet. N####, trzymam ag###### pistolet, Chicago.”

DJ U udostępnił klip z wymiany w mediach społecznościowych, twierdząc, że dał YouTuberowi korzyść z wątpliwości, ponieważ twierdzi, że jego „lekceważące” wybryki to tylko jego osobowość online.

„Reprezentuję CHICAGO gdziekolwiek idę” – napisał w podpisie chicagowski DJ. „Dałem temu głupkowatemu staruszkowi korzyść z wątpliwości, ponieważ twierdził, że jest„ w charakterze ”, kiedy mówił sumę braku szacunku s###, które mówił, ale skąd jestem od razu U na mf U muszę Użyj tego.” Obejrzyj poniższy klip i obejrzyj nagromadzenie na filmie na końcu strony.

Warto przeczytać!  DJ DEZ 804 nie przegrywa

##> ##> ##>##>##>##> ##> Zobacz ten post na Instagramie##>##>##> ##> ##> ##>##> ##> ##>##> ##> ##> ##>##>##> ##> ##>##>

Post udostępniony przez Dj Univercity 🎥 (@dju312)

##> ##>

Tymczasem na początku tego roku Charleston White i jego broń stały się popularne z innego powodu. Podobno zastrzelił się we wrześniu w klubie ze striptizem.

Charleston White wyciąga broń po tym, jak DJU broni Momma Duck i rodziny króla Von

##> ##>