Chicago Legend Lil Mister wydaje nową piosenkę

#image_title

Tego pamiętnego dnia legenda Chicago obchodzi swoje urodziny w raju.

Dzięki legendarnym hitom, takim jak No Lackin, Say Hello, Take You Down, Get Banged, Have It All i wielu innym, młoda legenda rapu Lil Mister wdarła się na chicagowską scenę wiertniczą w młodym wieku niczym głodny byk. Jego skład 075 składał się z utalentowanych zawodników wagi ciężkiej, takich jak Lil Jojo, Swagg Dinero i P. Rico. W 2013 roku artysta „No Lackin” podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Soulja Boya SODMG (Stacks On Deck Money Gang).

Konsekwentnie wypuszczając hit za hitem z legendarnym chicagowskim producentem muzycznym Smylezem i występując z innymi popularnymi artystami z całego miasta, szybko zwrócił na siebie uwagę swojej społeczności, która później powiększyła się do bardzo dużej i lojalnej bazy fanów na całym świecie. W 2018 roku młoda Legenda wdała się w fizyczną sprzeczkę z Rico Recklezzem w lokalnym wygodnym sklepie. Materiał filmowy wyciekł do sieci i w ciągu kilku minut stał się wirusowy, co spowodowało, że inni artyści, tacy jak G Herbo i Lil Bibby, wyrazili swoje przemyślenia. Wkrótce zmiażdżyli wołowinę i nazwali to rozejmem.

Warto przeczytać!  Elon Musk oferuje rezygnację ze stanowiska szefa Twittera w nowej ankiecie

W tym samym roku Lil Mister wydał swój ostatni album zatytułowany „Black RockStar” z pomocą chicagowskiej wytwórni muzycznej Make That Mill Entertainment. Album zawiera 12 niesamowitych utworów. W 2019 roku kilka miesięcy po jego śmierci ukazał się jego singiel „Bad Habit”. Boże Narodzenie 2020, jego dziedzictwo nadal żyje dzięki drugiej niewydanej piosence zatytułowanej „Floor”.

Święta Bożego Narodzenia to jednak nie jedyne święto obchodzone w Wietrznym Mieście. Ten dzień jest również wyjątkową datą dla jego fanów, rodziny, przyjaciół i rodzinnego miasta, ponieważ wszyscy świętujemy 25. urodziny Lil Mistera! Spoczywaj w chwale Lil Mister, Legendy nigdy nie umierają!

Posłuchaj nowego singla Lil Mister „Floor” w Apple Music:
https://music.apple.com/us/album/floor-single/1544168872?ls

Warto przeczytać!  Angela Yee oficjalnie opuszcza „The Breakfast Club”

Dodaj go do swojej playlisty na Spotify:
https://open.spotify.com/album/2TZcEijHrqK3h9vfibGM1d?si=2G95YU9BRpe7DuprE8deCw

Wytwórnia płytowa – Make That Mill Entertainment (@MakeThatMillEnt)

Polub to na Facebooku:
https://www.facebook.com/MakeThatMillEnt/

Wyślij wiadomość e-mail na adres: MakeThatMillEntertainment@gmail.com

Natalia jest miłośniczką rapu i hip-hopu. Po ukończeniu Programu Public Relations The New School of New York, postanowiła poświęcić swoje życie wydawnictwu muzycznemu i odkrywaniu nowych talentów. Pomaga nowym artystom dotrzeć do mas poprzez marketing online i publikacje.

Źródło