Chris Brown potwierdza, że ​​American Music Awards nagle odwołało jego zbliżający się występ w hołdzie Michaelowi Jacksonowi [VIDEO]

Chris Brown mówi, że AMA odwołało jego hołd dla Michaela Jacksona

W ten weekend w Los Angeles odbędzie się gala American Music Awards. Oczekiwano również, że Chris Brown będzie jednym z wykonawców, w hołdzie dla Michaela Jacksona.

Jednak Chris właśnie ujawnił na Instagramie, że AMA nagle postanowiły zrezygnować z tego występu. Opublikował również wideo, na którym ćwiczy ten występ, ponieważ fani byli gotowi na epicki pokaz. W tym klipie Chris tańczy do kilku klasycznych płyt Michaela Jacksona. Jego podpis brzmiał „POważnie?🤦‍♂️”

Chris powiedział dalej, że odwołanie jego występu na AMA było z „nieznanych powodów”. Jednak AMA muszą jeszcze publicznie podać powód tego posunięcia. Występ Chrisa byłby świętem klasycznego albumu MJ „Thriller”, który został wydany 40 lat temu.

Warto przeczytać!  Chrisean Rock chwali się, że dał Blueface dwa czarne oczy - i dostarcza dowodów

Chris Brown również zyskał ostatnio popularność w swojej muzyce, ponieważ w końcu opublikował teledysk do swojego singla „Under The Influence” z 2019 roku. Ta płyta pojawiła się na jego albumie „Indigo”, który znalazł się na szczycie list przebojów. Dzień temu Chris wydał również dwie nowe świąteczne piosenki, którymi były „It’s Giving Christmas” i „No Time Like Christmas”.

Zobacz poniżej, jak Chris Brown ogłasza, że ​​American Music Awards odcięło jego nadchodzący występ w hołdzie dla Michaela Jacksona.

Chris Brown mówi, że AMA odwołało jego hołd dla Michaela Jacksona

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…