Chris Paul oferuje absolwentom „wartość 2500 USD” po uzyskaniu stopnia naukowego w Winston-Salem

#image_title

Gwiazda NBA Chris Paul ukończył w piątek Winston-Salem State University, uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji masowej. Wkrótce potem ogłoszono, że pomoże przyznać każdemu nowemu absolwentowi „wartość 2500 dolarów”.

Paul, który pochodzi z Winston-Salem w Północnej Karolinie, wkracza na scenę i odbiera dyplom w klipie wideo. Włożył również czerwono-białą czapkę i suknię.

Zapalony sneakerhead, gracz Phoenix Suns założył również niestandardowe dopasowane tenisówki. Paul miał na sobie czerwono-czarno-białe buty Jordan 1 oraz parę czarnych spodni.

Według ESPN ujawnił, że podczas ukończenia szkoły chciał być skromny i nie zwracać na siebie uwagi, mówiąc: „Starałem się, aby było to jak najbardziej normalne. Wiesz, wszyscy ci studenci tutaj przez jakiś czas walczyli, żeby zdobyć dyplom.

Warto przeczytać!  Zmarł szef DJ-a i tancerza Stephena „tWitch”.

„I chciałem się upewnić, że w żaden sposób nie próbuję ich pokazać w ich wyjątkowym dniu” – dodał. „Mieli dużo rodziny, ukochanych, którzy są tutaj, aby ich wspierać i widywać się z nimi. I właśnie tak chciałem być absolwentem”.

Czytaj więcej: Robert Sarver sprzedaje Phoenix Suns wśród kontrowersji

37-latek postanowił również odwdzięczyć się swoim kolegom absolwentom, oferując im szansę na poprawę finansów.

Jak wyjaśnił dziennikarz NBA, Marc J. Spears, „Chris Paul pomaga każdemu absolwentowi WSSU zasilić konto w Greenwood, wpłacając na to konto 100 USD i pokrywając 200 USD miesięcznego członkostwa w ELEVATE przez cały rok. W sumie jest to wartość 2500 USD dla każdego absolwenta WSU w grudniu 2022 r.”

Warto przeczytać!  Transmisja: Rayven Justice – „Ray”

Oto więcej szczegółów: Chris Paul pomaga każdemu absolwentowi WSSU zasilić konto w Greenwood, wpłacając 100 USD na konto i pokrywając 200 USD miesięcznego członkostwa w ELEVATE przez cały rok. W sumie jest to wartość 2,500 USD dla każdego absolwenta WSU w grudniu 2022 r.

— Marc J. Spears (@MarcJSpears) 16 grudnia 2022 r

Opisany jako „platforma bankowości mobilnej”, Greenwood został współzałożycielem rapera Killer Mike’a w 2020 roku. Ich członkostwo w Elevate umożliwia użytkownikom między innymi otrzymywanie korzyści związanych z podróżowaniem i dostęp do ekskluzywnych wydarzeń.

[Via]