Ciara miała dołączyć do występu Chrisa Browna na AMA

Ciara nie wstydzi się swojej miłości do występów. Piosenkarka „Level Up” niedawno ujawniła, że ​​miała wystąpić na scenie z Chrisem Brownem podczas jego odwołanego występu na American Music Awards. Obaj mieli uhonorować legendarnego Michaela Jacksona, aby uczcić 40. rocznicę wydania jego klasycznego albumu Thriller.

Ostatecznie producenci ceremonii wręczenia nagród zdecydowali się odwołać występ Chrisa Browna. Według doniesień kierownictwu ABC nie podobała się „perspektywa skazanego sprawcy przemocy domowej, fetyszującego domniemanego pedofila w sieci Disneya”. Ciara w mediach społecznościowych wyraziła swoje rozczarowanie odwołaniem długo oczekiwanego występu.

LOS ANGELES, CA – 24 CZERWCA: Śpiewacy Ciara (z lewej) i Chris Brown występują na scenie podczas rozdania nagród BET Awards 2008, które odbyło się w Shrine Auditorium 24 czerwca 2008 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie autorstwa Kevina Wintera/Getty Images)

Warto przeczytać!  Chance The Rapper czerpie inspirację z Afrofusion w swoim nowym singlu „Yah Know”
Przeczytaj więcej: Wyjaśnienie anulowanego występu AMA Chrisa Browna

„MJ dziękuję za inspirację, którą dałeś nam wszystkim! 40-lecie thrillera. @ChrisBrown jesteś rzadką rasą tego pokolenia. Zawsze fajnie się z tobą kołysze” – powiedziała Ciara. Przyjaciele obu wykonawców również odwiedzili media społecznościowe, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat nieudanego występu. Dlaczego odwołali jego występ?! Chris musi zrobić Michaela Jacksona na Broadwayu lub w Vegas” – powiedział Kandi Burress. Komik DC YoungFly mówi, że ma nadzieję, że inna platforma przejmie ten epicki występ. „Mam nadzieję, że ktoś to podniesie upp @ Chcę zobaczyć to gówno **”

Kelly Rowland odebrała nagrodę dla ulubionego męskiego artysty R&B w imieniu Chrisa Browna. Podzieliła się słodką wiadomością z Brownem, gdy tłum wygwizdał kontrowersyjną piosenkarkę. „Chciałem powiedzieć Chrisowi, że bardzo dziękuję za tworzenie wspaniałej muzyki R&B. I chcę mu podziękować za bycie niesamowitym wykonawcą. Wezmę tę nagrodę, przyniosę ją tobie. Kocham cię. Gratulacje. I gratulacje dla wszystkich nominowanych w tej kategorii.”

Warto przeczytać!  Keke Palmer jest zaangażowany w pomysł Whoopi Goldberg „Sister Act 3”.

Rzecznik Dick Clark Productions wydał oświadczenie w sprawie odwołanego występu Browna. „Występy na żywo cały czas się zmieniają, taka jest natura tego biznesu; niestety ten element AMA nie połączył się, ponieważ nie mogliśmy dostosować się do występu, bez winy Chrisa Browna.

Zobacz fragment występu Ciary i Chrisa Browna powyżej.