Coi Leray wlewa całe swoje złamane serce w swój ponury nowy singiel R&B „Wasted”

#image_title

Początkujący talent hip-hopowy, Coi Leray, podtrzymuje swoją deklarację: „dziewczyny też są graczami”, ale w swoim nowym singlu „Wasted” pokazuje, że miłość nie zawsze jest zabawą.

Koprodukowany przez Taylora Hilla i Tommy’ego „Tbhits” Browna, utwór jest dźwiękowym odejściem od charakterystycznej dla Leraya estetyki klubowych dzieciaków, którą można usłyszeć w „Blick Blick” z udziałem Nicki Minaj i „Fly Sh!t”. Zamiast tego Leray pochyla się nad wrażliwą naturą, którą można usłyszeć w jej wcześniej wydanym singlu „Anxiety”.

W tym podejściu raper bada bolesną rzeczywistość, w której osoba, którą kochasz i na której ci zależy, nie jest dla ciebie tą jedyną – rzeczywistość, którą artystka zna aż za dobrze po zerwaniu z raperem Pressą z Toronto.

Warto przeczytać!  To opakowanie dla Cardi B i Reeboka

Utwór, napisany wspólnie przez Alexandra „Big A” Prado i Leonarda „Skeez” Lowmana, Leray zamienia swoje odważne rapowanie na melodyjne podejście wokalne, podczas gdy R&B wymaga znacznie delikatniejszego podejścia. Oczywiste jest, że Leray wybrała to jako swój najnowszy singiel, aby zaprezentować swój asortyment i powala go z parku.

Jak śpiewa: „Dałam ci jedną szansę, potem to spieprzyłeś, a potem znowu spieprzyłeś / Błąd nie jest błędem, kiedy popełnisz ten sam ponownie / Powiedziałeś mi, że jestem jedyny, ale ja nie jestem jednym z nich / Komunikacja staje się sfrustrowana, czy możemy nadać temu sens? / Poświęcasz więcej czasu swoim ziomkom, bijesz mnie, kiedy czujesz się samotna”, trudno nie dać się wciągnąć w ból Leray.

Warto przeczytać!  Typ Qwiet – zbyt dobry, by zakończyć

Leray udał się na Twittera, aby podzielić się inspiracją dla utworu, pisząc: „Ta piosenka jest dla moich suk, które marnowały czas, energię i wiele więcej na zajmowanie się wami pieprzonymi czarnuchami! Drogie panie, niech ta piosenka was uzdrowi i zrozumie, że nie jesteście same!”

Ta piosenka jest dla moich suk, które marnowały czas, energię i dużo więcej na zajmowanie się wami pieprzonymi czarnuchami! Panie, niech ta piosenka cię uzdrowi i zrozum, że nie jesteś sama!

— TrendSetter ⭐️ (@coi_leray) 23 grudnia 2022 r

Oprócz wydania utworu na platformach strumieniowego przesyłania muzyki, Leray nawiązał współpracę z firmami produkcyjnymi Valley Visions i Unique Visions, aby wyreżyserować oficjalny teledysk. Gwiazdy wizualne wzorują się na Justusie Pickecie jako ukochanej Leray, a widzowie są prowadzeni przez wzloty i upadki tego nieudanego romansu.

Warto przeczytać!  Karma uderzyła go, gdy tylko zobaczył: strażak z Miami wielokrotnie uderza pięścią skutego kajdankami pacjenta za oplucie go!

Obejrzyj cały film powyżej.

Źródło