Coi Leray wydaje teledysk dla „Players”

#image_title

Coi Leray powraca w centrum uwagi dzięki nowemu teledyskowi do swojej wirusowej sensacji „Players” po wydaniu jej debiutanckiego albumu, Trendsetter. Akcja filmu rozgrywa się w Newark w stanie New Jersey na zaimprowizowanej imprezie tanecznej.176 Wyświetlenia

Raper i piosenkarz Coi Leray powraca w centrum uwagi po wydaniu teledysku do swojego hitu „Players”.

Na filmie Coi można zobaczyć w delikatesach w Newark, jak kupuje przekąski przed wezwaniem swojego zespołu na zaimprowizowaną imprezę taneczną. Piosenka zapoczątkowała również trend na TikTok, a wielu fanów tańczy do niej.

Przed wydaniem remiksu „Players” bostoński raper przyglądał się rolom aktorskim. Mówiono, że w kwietniu 2022 r 50 centów oferował jej rolę w swoim przebojowym serialu Starz Power. Zasugerowała również fanom, że planuje wystąpić u jej boku Nagroda Emmy zwycięzca Zendaya w serialu o dojrzewaniu HBO Max Euphoria.

Warto przeczytać!  AJ Griffin uderza szalonego brzęczyka z alei wejściowej oop, aby dać Hawks zwycięstwo nad Chicago Bulls [VIDEO]

Raper ze Wschodniego Wybrzeża niedawno pojawił się w Paryżu, aby wziąć udział w pokazie Saint Laurent Mens Wear jesień-zima 2023-2024 w ramach Paryskiego Tygodnia Mody 17 stycznia 2023 r. Chi współpracowała z globalną marką modową Wysoki Snobiety podzielić się tym, jak przygotowywała się przed występem.

Pochodzący z New Jersey napisał na Twitterze wiadomość dotyczącą uczenia się od wielkich. Powołała się na wydania albumowe legend rapu Kanye West oraz Kaczor w tym tygodniu i cieszyła się, że jej debiutancki projekt studyjny nie upadł jeszcze w sierpniu 2021 r. Jej komentarz pojawia się w świetle wypowiedzi Kanye Rana wypuszczenie w niedzielę rano, podczas gdy Drake’s Certyfikowany Kochanek spadł w piątek.

Źródło