Conor McGregor napina szalenie napakowaną sylwetkę

Conor McGregor jest jednym z najpopularniejszych zawodników UFC wszechczasów. Niestety, ostatnim razem, gdy widzieliśmy go w oktagonie, łamał kostkę przez Dustina Poiriera. Następnie doprowadziło to do ogromnego wysiłku rehabilitacyjnego, podczas którego McGregor wciąż próbuje uporządkować nogę.

Ten proces rehabilitacji przebiegł całkiem dobrze dla McGregora. W rzeczywistości przybrał na wadze w postaci czystej masy mięśniowej. Oczywiście może to prowadzić do pytań o jego metody na przyrost masy mięśniowej, jednak zostawmy to profesjonalistom.

Dee Devlin i Conor McGregor na pokazie „Elvisa” podczas 75. dorocznego festiwalu filmowego w Cannes w Palais des Festivals, 25 maja 2022 r. w Cannes we Francji. (Zdjęcie: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images)

Conor McGregor ma nową sylwetkę

W poniższym tweecie możesz zobaczyć przykład tego, jak teraz wygląda McGregor. Jak widać, wszędzie nabrał masy mięśniowej. Jego mięśnie czworogłowe są znacznie większe niż wcześniej i ma w pełni uformowany tył. Dodatkowo jego bicepsy, a nawet klatka piersiowa są znacznie większe niż wcześniej.

Warto przeczytać!  Teorie spiskowe Saweetie zalewają Twittera po prognozie sprzedaży 2K EP „Single Life”.

Skoro McGregor popisał się swoją nową sylwetką, nie byłoby trudno założyć, że wkrótce wróci do oktagonu. Co ciekawe, McGregor zgadza się z tym myśleniem. W rzeczywistości zabrał się nawet na Twittera, gdzie ujawnił harmonogram swojego powrotu.

„Jestem gotowy do testów w lutym” – powiedział McGregor. „Ukończę moje dwa testy na USADA i rezerwujemy walkę.” Dana White będzie chciał dać McGregorowi wielką walkę powrotną i jesteśmy pewni, że fani będą gotowi to obejrzeć.

Zgłaszam się na badania w lutym. Dokończę moje dwa testy na USADA i rezerwujemy walkę.

— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) 24 listopada 2022 r

Daj nam znać w komentarzach poniżej, z kim chcesz zobaczyć walkę McGregora. Bądź na bieżąco z HNHH, aby uzyskać więcej wiadomości ze świata MMA.

Warto przeczytać!  Patrick Beverley uderzony ostrym zawieszeniem

[Via]