Cordae ogłasza współpracę z Andersonem i Paakiem, wyprodukowaną przez J. Cole’a

#image_title

Muzyka – 10 godzin temu

Wyprodukowany przez J. Cole’a nadchodzący singiel Cordae „Two Tens” będzie również zawierał Andersona .Paaka i ukaże się 25 stycznia.

Przyszły ojciec Kiery ma kolejną nadchodzącą dostawę, nowy singiel „Two Tens”. W czwartek (19 stycznia) raper From A Birds Eye View zapowiedział „Two Tens”, w którym pojawi się m.in. Anderson Paak z produkcją od J. Cole. Pierwszą współpracą Cordae i Paaka był „RNP” z debiutu tego pierwszego z 2019 roku, The Lost Boy. Również w tym tygodniu Cole powrócił z własnym, niespodziewanym singlem, „Procrastination (Broke)”, używając utworu „J. Cole Type Beat” producenta Bvtmana.

W weekend Cordae świętował drugą rocznicę wydania drugiego albumu, na którym wystąpili Gunna („Today”), Lil Wayne’a (“Złowrogi”), JEJ oraz Lil Durk („Kroniki”), Freddiego Gibbsa oraz Steviego Wondera („Kieliszki do szampana”), Eminema („Przypowieści (remiks)”) z Roddy’ego Richa oraz Mrówka Clemons (“Utalentowany”). Trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy ujawnił również, że wkrótce ukaże się ekskluzywny winyl do From A Birds Eye View.

Warto przeczytać!  Ogień czy nie?? Roddy Ricch Freestyle na Hot 97 z Funk Flex!

Mój drugi album kończy dziś rok! Włożyłem w ten projekt dużo serca i duszy! Podjąłem wiele artystycznego ryzyka i widziałem, jak rozwijam się jako autor piosenek/autor tekstów. Ten jaint zestarzeje się jak dobre wino 🍷. Jaka jest wasza ulubiona piosenka stąd? Winyle OTW 😈 pic.twitter.com/YVUzJNYico

— Cordae (@cordae) 15 stycznia 2023 r

Pochodzący z Północnej Karoliny kontynuował swoją muzyczną passę w 2022 roku, wydając wyprodukowany przez Hit-Boya singiel „Checkmate” i występując w utworze Dougiego B „Spinnin” z B-Lovee.

Nie mogę się doczekać powrotu na kort, ale oto mała aktualizacja życia na rok 2023. pic.twitter.com/GYXRnutU3I

— NaomiOsaka Naomi Osaka (@naomiosaka) 11 stycznia 2023 r

W ramach noworocznej uczty długoletnia partnerka Cordae i tenisistka Naomi Osaka ogłosiła, że ​​para spodziewa się pierwszego dziecka.

Warto przeczytać!  She Wildin: Laska naprawdę tam sikała na środku autostrady!

„Wiem, że mam tak wiele do zrobienia w przyszłości”, napisała Osaka w poście, który zawierał jej sonogram. „Jedną z rzeczy, na które nie mogę się doczekać, jest to, że moje dziecko obejrzy jeden z moich meczów i powie komuś:„ To moja mama ”. Rok 2023 będzie dla mnie pełen lekcji i mam nadzieję, że zobaczę was na początku pierwszego, bo będę na Aus 2024. Kocham was wszystkich nieskończenie.”Źródło