Czarny niepełnosprawny żołnierz piechoty morskiej zostaje napadnięty przez policję na wózku inwalidzkim na własnej posiadłości [VIDEO]

Niepełnosprawny żołnierz piechoty morskiej zaatakowany na wózku inwalidzkim przez gliniarzy na jego własnym podwórku

Raporty o brutalności policji dramatycznie wzrosły w ciągu ostatniej dekady. Jak na ironię, Chamillionaire rapował o tym w swoim przebojowym singlu „Ridin’” prawie dekadę przed wzrostem liczby doniesień. Jednak od 2012 roku nastąpił wzrost liczby raportów i materiałów wideo. W rezultacie wielu policjantów jest zmuszonych włączyć swoje kamery. Pojawiły się nadzieje, że policyjna przemoc znacznie zwolni, a nawet ustanie.

Duża część sił policyjnych jest postrzegana jako nadmierna i niepotrzebna. Ponadto istnieją skrajne ugrupowania polityczne wzywające do całkowitej przebudowy systemu. Chociaż nie jest jasne, jakie dokładnie powinno być rozwiązanie, naród powinien być skłonny przyznać, że istnieje problem. Wczoraj pojawiły się doniesienia o mężczyźnie, który został pobity przez tych, którzy mają go chronić i służyć, będąc na własnej posesji. To nie pierwszy raz, gdy ktoś jest represjonowany przez organy ścigania na swoim mieniu.

Warto przeczytać!  Jesteś pewien?: Nike twierdzi, że robi wszystko, co w jego mocy, aby powstrzymać roboty Sneaker przed jedzeniem produktów

Ze względu na graficzny charakter filmu nie został on uwzględniony w tym artykule. Jednak wideo jest dostępne na TikTok, Twitterze i za pośrednictwem The Young Turks. W tym filmie niepełnosprawny czarnoskóry mężczyzna jest pobity z ubrania przez grupę policjantów. Mężczyzna nie mógł chodzić i poruszał się na wózku inwalidzkim. Mimo to policjanci ostatecznie zbili mężczyznę z krzesła. Jako żołnierz piechoty morskiej był weteranem. Nie wiadomo dokładnie, o co został oskarżony. Jednak wszystko, co jest oczywiste, to to, że został nadmiernie pobity.

Niepełnosprawny żołnierz piechoty morskiej zaatakowany na wózku inwalidzkim przez gliniarzy na jego własnym podwórku

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…