Czwarty podejrzany w związku z morderstwem młodego delfa w areszcie

Departament Policji w Memphis ma czwartego podejrzanego w areszcie w związku z morderstwem Young Dolpha.

Dziś po południu (18 listopada) MPD ogłosiło na swojej stronie na Facebooku najnowsze informacje w sprawie morderstwa Young Dolph. MPD ujawniło, że Jermarcus Johnson jest ostatnim człowiekiem poszukiwanym za jego rzekomą rolę w zabójstwie Dolpha. Zaledwie kilka godzin później poinformowali, że Johnson oddał się w ręce organów ścigania. Johnson jest oskarżony o spisek w celu popełnienia morderstwa pierwszego stopnia.

Aresztowanie Johnsona przez policję następuje tydzień po aresztowaniu 43-letniego Hernandeza Govana. Govan jest oskarżony o zlecenie zabójstwa Dolpha i został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia, usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia i spisek w celu popełnienia morderstwa pierwszego stopnia. W środę (17 listopada) podczas rozprawy sądowej nie przyznał się do winy. Następna data rozprawy Govana wyznaczona jest na 16 grudnia.

Warto przeczytać!  Russ zaczyna przeciekać po rażącym faulu Zacha Collinsa!

Policja aresztowała dwóch domniemanych strzelców, Justina Johnsona i Corneliusa Smitha. Duet został oskarżony o morderstwo w styczniu. Oni również nie przyznali się do winy. Istnieje aktywny nakaz aresztowania innego mężczyzny, Shundale’a Barnetta, który jest oskarżony o współudział po fakcie, kryminalną próbę popełnienia morderstwa pierwszego stopnia i kradzież mienia za rzekomą rolę w zabójstwie. W lutym MPD wymieniła również Devina Burnsa i Joshuę Taylora jako osoby zainteresowane tą sprawą. Obecnie siedem osób jest powiązanych z morderstwem Young Dolpha, a cztery są obecnie w areszcie.

Young Dolph został zastrzelony w Makeda’s Homemade Cookies w Memphis 17 listopada 2021 r., po tym, jak dwóch zamaskowanych bandytów podbiegło i spryskało lokal kulami, gdy gwałciciel robił zakupy. Według raportu z sekcji zwłok, Dolph został postrzelony łącznie 22 razy.

Warto przeczytać!  Jennifer Lopez nazywa Bena Afflecka swoją prawdziwą miłością w nowym wywiadzie dla Apple Music [VIDEO]

Dolph został niedawno pośmiertnie uhonorowany swoimi dniami w Georgii i Tennessee. Jego majątek ogłosił również niedawno jego nadchodzący album, Paper Route Frank.

Zobacz 44 najdłuższe oferty więzienne w historii hip-hopu

C-Murder, Max B, BG i więcej.