Czym jest aplikacja Instafest dla Spotify?

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć własny festiwalowy skład swoich ulubionych artystów z tamtego roku? Poznaj Instafest, aplikację innej firmy, która pozwala użytkownikom Spotify zamienić historię słuchanej muzyki w plakat festiwalu.

Podczas gdy popularna platforma muzyczna świetnie sprawdza się w śledzeniu ulubionych artystów za pomocą jedynych w swoim rodzaju list odtwarzania, Instafest pozwala użytkownikom pochwalić się swoją historią słuchania poza aplikacją. W przeciwieństwie do wielu innych platform muzycznych, integracja Spotify umożliwia korzystanie z aplikacji innych firm, takich jak Instafest, które oferują użytkownikom szereg opcji interakcji z ich historią muzyczną.

Na szczęście obsługa jest bardzo prosta. Oto jak stworzyć swój fałszywy program festiwalu Spotify Instafest:

Otwórz stronę internetową Instafest. Kliknij zielony przycisk „Zaloguj się przez Spotify”. Zaloguj się do swojego konta Spotify.

Warto przeczytać!  Roddy Ricch o Gunnie, ojcostwie, modzie i nowej muzyce

Po tym, jak użytkownik udzieli stronie internetowej pozwolenia na dostęp do swojego konta i danych Spotify, Instafest wygeneruje plakat z programem festiwalu na podstawie historii słuchania użytkownika w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Dodatkowo, jeśli użytkownik nie jest zadowolony z pierwszego wygenerowanego obrazu, dostępnych jest kilka opcji dostosowywania. Aplikacja pozwoli Ci wybrać artystów z ostatnich czterech tygodni, ostatnich sześciu miesięcy lub wszechczasów.

Istnieje kilka estetyk do wypróbowania, takich jak letnia impreza na plaży Malibu Sunrise, klimat miasta późną nocą LA Twilight lub dzika pustynia Mojave Dusk.