Damson Idris dodaje okładkę „Essence” Lori Harvey po randce po obiedzie

#image_title

Niektóre romanse dotyczą powolnego spalania, ale inne poruszają się szybko, pozornie łącząc się z prędkością światła. Wcześniej podobno nową parą poruszającą się w takim tempie byli Emily Ratajkowski i Pete Davidson. Jednak wydaje się, że sprawy się tam skończyły, a nagłówki gazet przeniosły się na Lori Harvey i Damsona Indrisa.

Ostatni głośny związek modelki był z aktorem Czarnej Pantery, Michaelem B. Jordanem. Obaj byli niezaprzeczalnie poważni, a nawet wydawało się, że są na drodze do oświadczyn. Ostatecznie jednak zdecydowali się pójść własnymi drogami bez oferowania wielu wyjaśnień.

Michael B. Jordan i Lori Harvey biorą udział w imprezie oscarowej Vanity Fair 2022 zorganizowanej przez Radhikę Jones w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts 27 marca 2022 r. w Beverly Hills w Kalifornii. (Zdjęcie: Karwai Tang/Getty Images)

Warto przeczytać!  ŹRÓDŁO SPORT: Kyrie Irving w dyskusji z firmą należącą do Blacka na temat nowej umowy na tenisówki

Ze swojej strony aktor Snowfall wywołał szum w Internecie, spędzając czas z Saweetie na początku tego roku. W tym czasie zamieścił romantyczne wideo, na którym kalifornijska diva rapująca gra na pianinie, co wywołało w internecie spekulacje na temat tego, co jeszcze razem robią.

Plotki o tym, że Harvey i Idris spędzają razem czas, zaczęły krążyć dopiero w tym miesiącu. W niedawnym raporcie Media Take Out źródło mówi, że zmusza mężczyzn w jej życiu do podpisania NDA z karą w wysokości 1 miliona dolarów. Dodatkowo wymienił brytyjską gwiazdę jako jednego z mężczyzn, z którymi była ostatnio związana romantycznie.

Niedługo po tym, jak ta wiadomość stała się wirusowa, para prawie oficjalnie ogłosiła to, występując razem w Zachodnim Hollywood.

Warto przeczytać!  DaBaby dementuje pogłoski o przychodzeniu do pracy fanów i oferowaniu bezpłatnych biletów, aby pomóc w sprzedaży i frekwencji na jego koncertach

Starali się zachować dyskrecję, każąc ochronie eskortować ich do iz osobno. Niezależnie od tego, na blogach pojawiły się filmy pokazujące celebrytów wchodzących do tej samej Escalade w różnych momentach.

Po weekendowej randce Harvey świętowała premierę okładki jej magazynu Essence. W towarzyszącym jej wywiadzie dużo mówi konkretnie o tym, że chce zdystansować się od bycia przez cały czas nazywaną czyjąś dziewczyną.

„Ponieważ przez cały ten czas byłem taki cichy, Internet stworzył dla mnie narracje” – powiedział 26-latek. „Ludzie po prostu biorą wszelkie plotki i pogłoski, które mają, a następnie tworzą to jako prawdę. W rzeczywistości przez większość czasu jest to dalekie od prawdy. Więc może być ciężko”.

Warto przeczytać!  Trae Tha Truth oskarżony o napaść za walkę z Z-Ro

W czasie rozmowy wydawała się być szczęśliwą singielką. „Czuję, że zawsze chodziło o to, że byłem przywiązany do czegoś lub kogoś” – powiedział Harvey. „Tym razem chodzi o mnie. Miłość do siebie, troska o siebie, autorefleksja. Jestem teraz trochę samolubny. To jest mój czas.”

Jednak niewątpliwie wpadła w oko Idrisowi, który szybko okazał miłość jednemu ze zdjęć z jej sesji. W poniedziałek (19 grudnia) ponownie wysłał wiadomość bezpośrednio z jej konta, zostawiając pod spodem ślad ognistych emotikonów, aby pokazać swoją aprobatę.

Przeczytaj pełną rozmowę Lori Harvey z Essence tutaj. Dodatkowo, sprawdź później z HNHH, aby uzyskać więcej aktualizacji wiadomości z popkultury.

[Via]