DDG świętuje umieszczenie na liście 30 osób poniżej 30 roku życia magazynu Forbes szczerym postem na Instagramie [PHOTO]

DDG świętuje utworzenie listy 30 osób poniżej 30. roku życia magazynu Forbes

DDG to najnowsza gwiazda, która robi wielkie fale w muzyce. Raper z Detroit, DDG, świętuje pojawienie się na liście Forbesa 30 Under 30, publikując serdeczny post na Instagramie. W poście szczegółowo opisuje, jak rzucił studia, aby spełnić swoje marzenia i jak ważne jest wsparcie jego fanów. DDG, który pierwotnie zaczął tworzyć filmy na YouTube w 2014 roku, ma ponad 2,55 miliona subskrybentów z ponad miliardem wyświetleń i wciąż rośnie. Wymieniony w kategorii muzyka, DDG jest jednym z dwóch artystów hip-hopowych, którzy znaleźli się na tegorocznej liście.

Dając światu rozrywki to, co najlepsze, DDG dokonał niesamowitej przemiany z gwiazdy YouTube w międzynarodową gwiazdę rapu. Podpisując kontrakt z Epic Records w 2018 roku, nie marnował czasu na wydawanie wirusowej muzyki i zabawnych wizualizacji. Jego hitowy singiel „Moonwalking in Calabasas” z udziałem Blueface stał się popularny, mając ponad 87 milionów wyświetleń. Ponadto DDG współpracowało z Polo G, NLE Choppa, Kevinem Gatesem, Gunną i NBA Youngboy.

Warto przeczytać!  PREMIERA: DMVU ponownie łączy złamane życie z „Fold Ur Heart”

Oprócz imponującego muzycznego życiorysu, DDG ma dużą rzeszę fanów ze względu na jego związek z piosenkarką i aktorką Halle Bailey. Para zaczęła spotykać się na początku tego roku, gdy ich zdjęcia i filmy pojawiły się w Internecie. Pomimo jego publicznych relacji, jego praca i poświęcenie w muzyce mówi samo za siebie.

DDG świętuje umieszczenie na liście 30 osób poniżej 30 roku życia magazynu Forbes

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…