Derez De’Shon mówi o albumie „Bigger Than Me”, pisaniu piosenek dla Summer Walker i miłości do gotowania

Derez De’Shon powraca ze zdwojoną siłą i słychać to w każdym utworze na jego nowym albumie zatytułowanym Bigger Than Me. Po jego ostatnim projekcie Pain 3, 20-utworowy projekt służy mu jako kolejne przypomnienie, że nie ma absolutnie nic do tyłu, jeśli chodzi o swoją muzykę, nosząc serce na ramieniu za każdym razem, gdy wchodzi do kabiny.

Nazywany ojcem chrzestnym Pain Music, Derez De’Shon eksplodował na scenie swoim wirusowym utworem „Hardaway”, którego oficjalny teledysk ma obecnie ponad 185 milionów wyświetleń i wciąż rośnie. Od tego czasu piosenka uzyskała status złotej płyty, ponieważ po raz pierwszy w swojej karierze zakłócił listy przebojów Billboardu.

Zapytany, jakie są jego ulubione piosenki z Bigger Than Me, Derez wymienia „Sacrifices”, w których rozmawia ze swoimi dziećmi, „Resurrection”, ponieważ Derez mówi o powrocie po utracie siebie, oraz „Want To”, ponieważ był to zupełnie nowy element aby współpracował z artystką.

AllHipHop rozmawiał wirtualnie z Derezem De’Shonem, który przebywał w Memphis w dniu premiery swojego projektu. Przeczytaj poniżej, jak omawiamy nowy projekt, pisanie piosenek dla Summer Walker, współpracę z Morray, miłość do gotowania i wiele więcej!

WszystkoHipHop: Jak się masz? Gdzie się znajdujesz?

Derez De’Shon: Jestem w Memphis. Jestem dobrym człowiekiem, błogosławiony. Szczęśliwy. Jestem tu na urodziny mojego Big Boogie. Ma koncert, idę je dla niego zapalić. Jestem szczęśliwy dookoła. Właśnie wydaliśmy album, wariujemy. Minęła minuta. Musiałem dać im znać, że nigdzie nie poszedłem!

WszystkoHipHop: Gratulacje! Wiem, że wiesz, że dni premiery są zawsze bardzo ekscytujące dla artysty.

Derez De’Shon: Tak jest. To jak bycie w szpitalu i rodzi się dziecko, jesteś jak oooch!

WszystkoHipHop: Co dla ciebie znaczy większy niż ja?

Derez De’Shon: Większy niż ja jest dokładnie tym, co mówi: jest większy ode mnie. Przez całą moją karierę byłem błogosławiony tym talentem i zdolnościami do tworzenia tego typu muzyki. Pomaganie ludziom i zapewnianie im komfortu bycia nimi. Jest większy ode mnie, większy niż wszystko, co mogłem sobie wyobrazić, więc musiałem. To musiało być zrobione. To wszystko dla mnie znaczy, że jestem osobą, na której ludzie polegają, aby przetrwać ciężki dzień lub poradzić sobie z sytuacją w domu. Po prostu poczuj się lepiej w ich sytuacji. W tym albumie mówię: mam cię. To jest większe niż mój sukces, to jest większe niż pieniądze. Jest większy niż konglomeraty, większy niż to wszystko. To prawdziwy cel tego, co robię.

WszystkoHipHop: To twój pierwszy projekt od dwóch lat, dlaczego tak długo? Pracowałeś nad tym przez cały ten czas?

Warto przeczytać!  Meek Mill podświadomie klaszcze w odpowiedzi na Kanye Westa na Twitterze, po tym jak Ye śmiał się z Meeka w Clubhouse; Meek początkowo zawołał Ye za noszenie koszuli „białe życie ma znaczenie”.

Derez De’Shon: Pracowałem cały czas: pisałem piosenki dla różnych artystów, to wszystko. Musiałem uporządkować swoje interesy. Wiele rzeczy się zmieniło, wiele rzeczy się zmieniło. Teraz mam inny zespół. Pozdrowienia dla Manny’ego i Rocky’ego z mojego zespołu zarządzającego, Alyssy, Redda i reszty mojego zespołu z Venice oraz Justina z The Purple Agency. Mamy teraz zupełnie inną sytuację. Musiałem uporządkować wiele spraw prawnych, wyjść ze złych kontraktów, abym mógł robić dokładnie to, co robię dzisiaj.

WszystkoHipHop: Chcę porozmawiać o pisaniu piosenek. Napisałeś w Summer Walker’s Bitter”? To legendarne!

Derez De’Shon: Dla mnie to też było legendarne i doceniam to. Krzycz do Londynu na da Track, krzycz do Summer Walker. To było dla mnie błogosławieństwem, że w ogóle tam byłam. London wezwał mnie do studia i powiedział: „Tak, bracie, potrzebuję, żebyś to zrobił. Wiem, że możesz umieścić tam ten prawdziwy ból i szczere s###”. Jestem jak s###, weźmy to. Omówiliśmy pewne sprawy i mam to w głowie. Weszłam do kabiny i tak się stało.

WszystkoHipHop: Czy słuchasz Summer Walker?

Derez De’Shon: Tak, jestem wielką fanką Summer. Nie zamierzam cię okłamywać, nawet gdybym miał okazję, byłem jak o s###! Co? N*gga Nie mogę się doczekać, żeby to zrobić.

WszystkoHipHop: Większy niż ja, wolisz więcej R&B, prawda?

Derez De’Shon: Nie wydaje mi się, żebym był bardziej R&B, po prostu miałem klimat. Mam tam piosenkę, którą uważam za R&B i jest całkiem inna. Chciałem tylko spróbować. Mogę pisać dla innych artystów R&B, więc chcę zobaczyć, co mogę zrobić sam. Zaczynam nagrywać więcej płyt R&B. Mam mały głos i jeśli przejdę szkolenie wokalne, prawdopodobnie naprawdę mógłbym się tam dostać.

WszystkoHipHop: Szanuję, kiedy artyści przechodzą szkolenie wokalne, bo to mówi mi, że poważnie podchodzisz do swojego rzemiosła.

Derez De’Shon: O tak, zdecydowanie muszę to udoskonalić. Ponieważ zaczynam się tam wspinać z Usherem i nimi.

WszystkoHipHop: Jak wyglądało połączenie z Morrayem w „All Them Days”?

Derez De’Shon: Morray to naprawdę fajny, twardo stąpający po ziemi prawdziwy koleś. Mogłem do niego zadzwonić, ponieważ kołysałem się przy jego brzmieniu „Ruchome piaski”. Jestem jak brat twardy. Wysłałem mu wiadomość „Bracie, zwolnij”, a on powiedział: „Doceniam to”. Dał mi moje kwiaty z bramy. Powiedział „dziękuję stary, to znaczy usłyszeć to od ciebie”. Jestem jak wsup, pieprzysz z tym? Wymieniliśmy się numerami, piszemy. Nawet do dziś sprawdzamy się nawzajem w jakimś rodzinnym gównie.

Z wieloma ludźmi w tej branży naprawdę nie można się tak pieprzyć. Nie ma tam miłości. Mogę go uderzyć w stylu „hej, jak się masz? Jestem z rodziną”. Uderzył mnie tym samym czubkiem. To nie zawsze musi być rap, to naprawdę jest jakiś czek na ciebie. Kiedy kręciliśmy wideo, była to kula energii. On, ja, jesteśmy pełni tego s###. To energia, poszliśmy ostro. Wyszło zajebiście, to piękna piosenka. Dostał piękny głos. On naprawdę potrafił śpiewać i właśnie dlatego zamierzam chodzić na te same zajęcia, więc robię dokładnie to, co on. [laughs]

Warto przeczytać!  Tea Sea zabrał nas w dół „The River” swoją dynamitową kadencją w swoim najnowszym hymnie trapowym

WszystkoHipHop: Najlepsze wspomnienie z kręcenia teledysku?

Derez De’Shon: To część mojego zakulisowego siedzenia, w którym siedzimy bez mojej koszuli. Mówi do mnie w stylu „tak, jesteś wielkim czarnuchem, możesz chodzić bez koszulki. Widzę twoje tatuaże na twojej skórze, nie mogę tam wyjść z nagą skórą. [laughs] To jedna z najbardziej pamiętnych części, była zabawna. Mówi: „Tak, nie mogę chodzić, ty śmiały. Jesteś dużym, odważnym czarnuchem, chodzisz bez koszulki. Nie obchodzi cię to. Jestem jak tak!

##> ##>

WszystkoHipHop: Co robiłeś z przyczepą? Słyszę, jak mówisz o branży.

Derez De’Shon: W tym czasie próbowałem wydobyć z nich kontrakty. Prowadzę te rozmowy z ludźmi, podczas których dowiaduję się pewnych rzeczy, których nigdy nie wiedziałem, pewnych rzeczy, które były przede mną ukryte. Pewnych rzeczy nie chcieli, żebym wiedział, żeby pewne rzeczy mogły się toczyć bez mojej wiedzy. przechodziłem przez to.

Przechodziłem przez fałszywe relacje z innymi artystami, docierając do nich i nie otrzymując odpowiedzi. Szczerze mówiąc, czułem się cholernie, to jest cholernie trudne. Zaczynam teraz rozumieć, że ludzie pieprzą się z tobą tylko wtedy, gdy mają powód, żeby się z tobą pieprzyć. Cała prawdziwa miłość, którą myślałeś, że masz, to gówno nie istnieje. Zauważyłem i stałem się sobą, wkraczając w to nowe mnie. Plułem, zachowując to prawdziwie. Jest większy ode mnie, większy niż to wszystko. Jest większy niż wszystko inne.

WszystkoHipHop: Porozmawiaj o połączeniu z Big Boogie i co to znaczy być tam w Memphis, świętując swoje urodziny.

Derez De’Shon: Jestem na Boogie od minuty, od dawna. Mogę mieć prawdziwe relacje z ludźmi, nie muszę rozmawiać o żadnej muzyce. Ale możesz mnie uderzyć jak „Bracie wsup, dobrze? Co robisz? A ja robię to samo. W tym szczególnym momencie, jestem jak cholera, wiesz co, bracie? Mam piosenkę, którą chcę, żebyś zagrał, to jedna z nich! Ponieważ tak naprawdę nie robię tego typu muzyki, muzyki rozrywkowej. Myślę, że to może być jeden. Wiem, Bruh Lit. Kiedy mówię zapalony, wiem, że Boogie potrafi imprezować. Będziemy świecić! Kiedy napisze werset, odeślij go JAK NAJSZYBCIEJ. Bruh świeci, weźmy to. Nakręciłem wideo jak najszybciej, teraz jestem w Memphis. Zamierzamy na niego naskoczyć i zrobić naszą rzecz w jego urodziny.

Warto przeczytać!  Larry June ft. Babyface Ray – Extra of Um (teledysk)

WszystkoHipHop: Porozmawiaj o swojej pasji do gotowania.

Derez De’Shon: O rany, uwielbiam gotować. Nie będę cię okłamywał, dla mnie też gotowanie jest terapeutyczne. Poza prysznicem lub poza tym, kiedy jestem numerem dwa, to jedyny czas, kiedy muszę tam siedzieć i myśleć, oglądać to i oglądać tamto. Mój umysł jest skupiony. Gotowanie ma charakter terapeutyczny, a poza tym uwielbiam próbować nowych rzeczy. Lubię oglądać YouTube, poznawać nowe potrawy, czytać książki z przepisami. Lubię gotować, kocham gotować. Szef kuchni Derez De’Shon!

WszystkoHipHop: Co lubisz gotować?

Derez De’Shon: Wszystko. Chociaż bardzo lubię grillować. Bardzo lubię grillować, ale lubię gotować wszystko. Lubię stawiać sobie wyzwania w mojej kuchni, tak jak wtedy, gdy po raz pierwszy nauczyłem się robić domowe nadzienie. Rzucam sobie wyzwanie, aby ugotować wiele domowych potraw od podstaw, takich jak pizza. Po prostu coś, co pozwoli mi ruszyć głową i sprawić, że będę myśleć.

WszystkoHipHop: Czy masz czasem dość wykonywania „Hardaway”?

Derez De’Shon: O Tak. Nie powiem, że mam tego dość. Uwielbiam, kiedy ludzie na to reagują i wiem, jak to wpłynęło na ich życie, ale chcę, żeby byli otwarci na resztę wszystkiego. Nie umieszczaj mnie tylko w tej kategorii. Uwaga, nadążaj. Zostań ze mną online.

WszystkoHipHop: Jedna rzecz, którą chciałbyś, aby ludzie wynieśli z Bigger Tin Me?

Derez De’Shon: Jest większy od ciebie, proste. To ludzie na tobie polegają, to ludzie cię podziwiają. To ludzie cię potrzebują, to ludzie, których inspirujesz. To ludzie cię podziwiają, musisz taki być. Musisz być sobą, nie pozwól, aby nic na tym świecie złamało cię do punktu, w którym nie możesz być sobą. Jeśli bycie sobą kosztuje cię pewne relacje, to w porządku. Może ich nie potrzebowałeś. Jeśli bycie sobą kosztuje cię przebywanie w innych pokojach niż kiedyś, to może właśnie tam powinieneś być. Ale wiedz, że jest większy od ciebie.

Nigdy nie bądź samolubny i nie mów hej stary, pieprzyć to wszystko. Jestem na tym. Nie, jest większy od ciebie. Musisz myśleć o tym gównie jak dziecko. Czy odwróciłbyś się od swojego dziecka? Nie, jest większy od ciebie. Musisz się postarać o to dziecko. Musisz upewnić się, że dziecko je, musisz upewnić się, że ubranka dla dziecka. Musisz upewnić się, że dziecko przeżyje, upewnić się, że dziecko jest silne. Musisz upewnić się, że dziecko czuje miłość. Właśnie tego chcę, żeby wyszli z Bigger Than Me: bądź sobą i bądź tą osobą, której ludzie potrzebują.