DL Hughley kpi z rozwodu Ye tekstem „Gold Digger”.

DL Hughley od dawna ma konflikt z Kanye Westem. Komik i prezenter radiowy nie cofnie się przed krytyką rapera z Dondy. DL podniósł poprzeczkę we wtorek (29 listopada), wyśmiewając wiadomości o ugodzie rozwodowej Ye. West został zobowiązany do zapłacenia byłej żonie Kim Kardashian 200 000 dolarów alimentów.

DL udostępnił nagłówki na temat wiadomości, kpiąc z Ye’ w podpisie tekstem swojego przeboju „Gold Digger” z 2004 roku. „Kiedy (twoje) życie naśladuje (twoją) sztukę. YIKES” – rozpoczął post DL. Jeśli nie jesteś punkiem holla, „Chcemy intercyzy” „Chcemy intercyzy!” Tak. To coś, co musisz mieć. Bo kiedy cię zostawia, odchodzi z połową…”

Kim, Kanye, Ye, DL NOWY JORK, NY — 09 września: Kanye West i Kim Kardashian West biorą udział w obchodach Harper’s Bazaar „ICONS By Carine Roitfeld”, prezentowanych przez Infor, Laurę Mercier i Stellę Artois w hotelu Plaza, 9 września 2016 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla Harper’s Bazaar)

Warto przeczytać!  NOWY ALBUM AMG DOLO „ABSTRACT” PODBIERA FALE POWIETRZA
Czytaj więcej: DL Hughley mówi, że Kanye West byłby w konserwatorium, gdyby był kobietą

To nie pierwszy raz, kiedy Król Komedii wysadził Ye w mediach społecznościowych. W zeszłym miesiącu DL rozmawiał z TMZ o kontrowersyjnych antysemickich tyradach Kanye. „Gdyby Kanye był kobietą, gdyby miał pochwę, już byłby w konserwatorium” – powiedział Hughley. „Zapytaj Wendy Williams lub Britney Spears, a oni nie zrobili połowy tych nieobliczalnych rzeczy, które on zrobił”.

Gwiazda Hughleys dalej wysadzała Ye’ w jego komentarze na temat George’a Floyda i Emmeta Tilla. “[Floyd] zmarł przez kolano na szyi, ale mimo to zginął za fałszywy 20-dolarowy banknot i Ameryka go usprawiedliwiła” – powiedział Hughley. „Emmett Till zginął za gwizdanie na białą kobietę. [West] ma teraz kłopoty, bo nie możesz się, kurwa, zamknąć.

Warto przeczytać!  West Natives – Get Brazy (ekskluzywny teledysk)

Jeśli chodzi o jego stanowisko w sprawie koszulek WLM Kanye, DL mówi, że to wszystko sztuczka Białej Supremacji. „Cała ta sprawa zaczęła się od tego, że Kanye West założył koszulkę z napisem „White Lives Matter”, a potem poszło aż do tego. Kanye znów powstanie, jestem pewien, że znowu sobie poradzi. I [Floyd or Till]już nigdy nie powstanie. Oni zawsze będą martwi. Nie żyją z powodu białej supremacji”.

Co jeszcze DL ma do powiedzenia na temat Kanye Westa poniżej.