Doja Cat nosi sztuczne brwi i wąsy na Paryskim Tygodniu Mody

Po swoim niesamowitym zestawieniu na początku tego tygodnia, Doja Cat nadal prezentuje stylizacje na Paryskim Tygodniu Mody. Tym razem raper „Woman” zwraca na siebie uwagę wyglądem ze sztucznym zarostem.

W środę (25 stycznia) Doja Cat udostępniła na Instagramie swój najnowszy strój PFW, który miała na sobie na pokazie Viktor & Rolf Haute Couture wiosna lato 2023. Na zdjęciu Doja wygląda jak żywcem wyjęty z XIX wieku. Zaakcentowała strój sztucznymi wąsami, brwiami i naszywką duszy. Doja Cat skomentowała strój na swoim Instagramie.

„Jeśli wszyscy chcecie rzęs, to rzęsy są tym, co dostaniecie” – napisała.

Doja Cat stała się popularna w poniedziałek (23 stycznia), kiedy miała na sobie przyciągający wzrok czerwony jedwabny gorset typu faille Schiaparelli, dopasowane szpilki i dzianinową spódnicę pokrytą lakierowanymi drewnianymi koralikami na wiosenno-letnim pokazie Haute Couture podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Ponadto jej skórę pomalowano na czerwono i pokryto 30 000 kryształów Swarovskiego.

Warto przeczytać!  US Postal Service ogłasza znaczek Johna Lewisa na rok 2023

Doja Cat walczy z krytykami, odkąd zeszłego lata ogoliła głowę i brwi. W zeszłym miesiącu odpowiedziała internautom, że jej nowy wygląd był częścią diabelskiego rytuału upokorzenia.

„Nie, to nie jest rytuał upokorzenia, czuję się seksownie jak cholera” – warknął Doja Cat w Livestream. “Jestem urocza. Jestem uroczą suką. Już to powiedziałam. Nie będę tego powtarzać, bo to krępujące. Ale myślę, że wyglądam świetnie. Wyglądam fajnie. Lubię swoje włosy. Myślę, że to szejk. Podobają mi się moje brwi w ten sposób. Myślę, że to urocze. Robię szalony makijaż, to jest zabawne. I to ja wyrażam siebie. Myślisz, że to diabeł? Potem możesz wrócić do swojej pieprzonej małej jaskini.

Warto przeczytać!  Yung Bleu o tworzeniu toksycznej muzyki, pracy z Nicki Minaj + Lojalność kontra pieniądze

Doja Cat pracuje obecnie nad kontynuacją swojego nominowanego do nagrody Grammy albumu Planet Her.

Zobacz najnowszy paryski tydzień mody Doja Cat poniżej

Doja Cat Instagram

dojacat/Instagdram

Zobacz najbardziej rozpoznawalne stylizacje z karier Twoich ulubionych raperów

Nicki Minaj, Future, Lil Uzi Vert i nie tylko.

Źródło