Donald Glover zagra w filmie opartym na tym niedocenianym superzłoczyńcy ze „Spider-Mana”.

#image_title

Kultura – 2 godziny temu

Źródło zdjęcia: Arturo Holmes/FilmMagic

Donald Glover dostaje film o Spider-Manie, ponieważ aktor, komik i artysta wyprodukuje i zagra w filmie o złoczyńcy Hypn0-Hustlerze.

Donalda Glovera oficjalnie dostaje projekt Spider-Mana swoich marzeń. The Hollywood Reporter ujawnił, że aktor, komik i zdobywca nagrody Grammy wokalista zagra główną rolę i wyprodukuje film o superzłoczyńcy Marvela, Hypno-Hustlerze. Podczas gdy produkcja jest wciąż na początkowym etapie bez reżysera ani scenariusza, Myles Murphy, syn Eddiego Murphy’ego, jest zaangażowany w napisanie scenariusza.

Hypno-Hustler, który po raz pierwszy pojawił się w Marvel Comics w 1978 roku, jest złoczyńcą, który potrafi hipnotyzować ofiary swoją gitarą. Kiedy nie jest w przebraniu, Hypno-Hustler jest znany jako Antoine Desloin, wokalista zespołu o nazwie Mercy Killers, który okrada członków publiczności pod ich urokiem. Hypno-Hustler jest także najnowszą postacią Spider-Mana, która otrzymała swój własny spin-off, po Venom z 2018 roku, Morbius z 2022 roku, Kraven the Hunter z 2023 roku i Madame Web z 2024 roku.

Warto przeczytać!  Producent muzyczny Quixmadeit zyskuje na popularności

Glover prowadził kiedyś kampanię, aby zagrać w Spider-Mana, później pojawił się w Spider-Man: Homecoming z 2017 roku jako Aaron Davis, człowiek z Queens zaangażowany w zaawansowaną technologicznie umowę na broń z poplecznikami supervillaina, Vulture, granego przez Michaela Keatona. Davis jest również znany jako wujek Milesa Moralesa, czarnego i latynoskiego nastolatka wprowadzonego do Marvel Comics w 2011 roku, który ostatecznie zostaje Spider-Manem. W 2015 roku Glover udzielił głosu Moralesowi w serialu Disney XD Ultimate Spider-Man .

Ponieważ seria FX Glovera, Atlanta, zakończyła się jesienią, wystąpi on u boku Mayi Erskine w serialu Amazon Prime Pan i pani Smith, którego był współtwórcą i producentem wykonawczym.