DonGURALesko i jego “Mowa Ciemna” – premierowy koncert!

Na to wydarzenie zapewne czekało wielu fanów DonGURALeska — premierowy koncert już jutro!

Już jesteśmy po oficjalnej premierze najnowszego albumu DonGURALa – “Mowa Ciemna” – teraz przyszła pora na premierowy koncert, promujący produkcję rapera — kiedy, gdzie, co, jak? Koniecznie poznaj szczegóły.

DonGURALesko – „Mowa Ciemna”

20 maja miała miejsce premiera najnowszej płyty DonGURALesko — zatytułowana “Mowa Ciemna”. Jest to już dwudziesta czwarta płyta na koncie rapera. Gościnnie pojawili się na niej czołowi producencie oraz raperzy:

Mowa Ciemna to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM. MOWA CIEMNA nadchodzi.

Na krążku znajdziemy siedem utworów: PotopW imię zasad (gościnnie Ero i Tede), STILOCiemna MowaM.B.U.Pół Jawa i DEALER z Peją i Floralem Bugsem.

Warto przeczytać!  Biorąc Ls: Mężczyzna z Brooklynu stracił dziewczynę i łóżko tego samego dnia!

„Mowa Ciemna” – premierowy koncert

Pojawia się jednak pytanie, kiedy posłuchamy nowych singli na żywo? Taką okazję będziemy mieć już jutro. Gdzie? 22 maja wszyscy fani DonGURALa i jego twórczości powinni się kierować do Wrocławia, gdzie w klubie Akademia usłyszymy premierowy koncert.

Kto tam będzie?