DOUGIE B WYDAWA NOWY MIXTAPE „NOBODY BIGGER”

Kontynuacja przełomowego roku, tętniący życiem raper z Bronxu Dougie B prezentuje swój niecierpliwie wyczekiwany nowy mixtape Nikt Większy.

Zawiera 14 zaciekłych, skupionych i ognistych utworów, cementujących Dougie B jako sprawdzony fenomen nowojorski. Wśród wielu atrakcji serwuje hymn uliczny B-Lovee na “Skręcać,podczas gdy “Pod ziemią” widzi, jak rekrutuje kohortę wschodzących talentów, a mianowicie Luisss, KA$HDAMI, midwxstoraz Yvngchris. Jego własne zuchwałe i elastyczne moce gier słownych „Trzymaj 100.Potem jest „Na zawsze w tym, co tylko zapewnia mu miejsce jako potęgi Bronxu na czele kultury w tej chwili.

Przygotowując się do tej ważnej chwili, Dougie B konsekwentnie wypuszcza nowe piosenki w tym sezonie jesiennym. W szczególności zburzył drogę dla Nikt Większy z „Spinnin” [feat. B-Lovee & Cordae]. Oddając hołd kultowej próbce „Jazda na Spinnerach” za pomocą Trzy 6 mafiita piosenka znajduje nominowanego do GRAMMY autora tekstów Kiery wkracza do ich świata i nie zawodzi, wyzwalając agresywny przepływ z przechwałkami prosto w twarz.

Warto przeczytać!  Chiny szalone: ​​pracownicy stoją nieruchomo jak roboty, podczas gdy jeden pracownik próbuje zabić innego w stylu Assassin’s Creed!

Inne niedawne spadki to m.in „Trzymaj 100” który pojawił się jako godna kontynuacja lirycznego ataku “Mad Max” przedstawiający TG Crippy. Nastąpiło to tuż po jego intensywnym i zaraźliwym singlu i wideo “Wrak” z Jagi B. Ekscytujący teledysk pasował do energii, gdy duet i jego ekipa przedzierali się przez nowojorski plac zabaw, wykonując swój podpis „geek” ruchy taneczne.

Gromadząc dziesiątki milionów strumieni, tworzył fale Kay Flockjest wirusowy “Potrząśnij tym” [feat. Cardi BDougie B, & Bory300] który zdobył jego billboardy Debiut Hot 100.

“Wróciłem” oraz „Na zawsze w tym” w końcu trafiły do ​​sklepów detalicznych. Początkowo drażnił się z piosenkami na YouTube, wywołując przy tym falę podniecenia. Mocny i hipnotyzujący „Na zawsze w tym” przekroczył 6 milionów wyświetleń podczas pierwszego przesłania Kay Flockkanału YouTube i wspiął się na 1. miejsce w serwisie YouTube „Trendy. Utrzymanie tego pędu, natychmiast nie do odparcia “Wróciłem” również przeskoczył na numer 7 „Trendy. Dwupak pokazuje siłę jego hermetycznego przepływu i talentu do nokautującego haka. Te piosenki potwierdzają Dougie B jako jedna z najgorętszych wschodzących gwiazd w Nowym Jorku.

Warto przeczytać!  Ekskluzywny wywiad z Yhrl Rich

© 2022, Seth Barmash. Wszelkie prawa zastrzeżone.