„Down” to nowy teledysk Lorda Francisa

#image_title

20 grudnia Lord Francis wydał swój nowy singiel „Down”, melodyjny utwór, stworzony przy produkcji Too Tall, który jest znany ze swojej wcześniejszej współpracy z Shy Glizzy, Rickiem Rossem i Ace Hoodem. Ten inspirowany dancehallem utwór skupia się na seksualnym spotkaniu dwojga kochanków i jest zaraźliwy i optymistyczny.

Oprócz singla, Lord Francis i jego zespół współpracowali z Malcolmem Cookiem, Jonem Brooksem i Ramses Villalva Designs, aby stworzyć pasującą oprawę wizualną do singla. Ten klip pokazuje interakcję talentu DC z kobietą w barze, zanim wyruszy na szaloną noc z przyjaciółmi. Oglądając film, widzowie będą mogli obserwować Francisa i jego ukochaną podczas intymnej chwili na plaży.

W marcu tego roku Lord Francis dołączył do mas, wydając coś, co nazwano Nocturnal, składającą się z sześciu utworów EP-kę, która zagłębiała się w życie miłosne artysty, w tym popularne single „Champagne Waup” i „Long Day”. Rozproszony po całym internecie, tajemniczy artysta od tego czasu pozostaje poza radarem. Na początku tego roku ogłosił powrót do swojej muzycznej kariery piosenką „U Street”, która jest hołdem dla jednego z dawnych nocnych i kulturalnych centrów miasta. Jego dynamika nadal rosła wraz z wydaniem „Growing Man”, kolejnej produkcji wspieranej przez Too Tall, w której zastanawiał się nad jedną ze swoich dawnych miłości, jednocześnie porównując własne życie z życiem swojego dziadka.

Warto przeczytać!  Ab-Soul zapala „Herbert” Ft. Big Sean, Jhené Aiko, SiR, Punch i inni

Wyrażona przez Amazon Polly

Źródło