Drake i 21 Savage napisali kilka wersetów o „Jej stracie”

Drake i 21 Savage wydali wspólny album Her Loss na początku tego miesiąca. Zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 i najwyraźniej jest ostatnią częścią trylogii. Podczas gdy w niektórych piosenkach raperzy zajmują się naprzemiennymi zwrotkami, jak „Rich Flex” i „Circo Loco”, w innych Drizzy i 21 szczegółowo opisują swoje przemyślenia solo. Mimo to duet nadal pracował razem za kulisami nad Her Loss — nawet jeśli jeden z nich nie pojawił się wokalnie.

21 Savage niedawno otworzyło się w Sirius XM’s Sound 42 o tym, jak wyglądał ich proces twórczy i współpraca przy tej nowej płycie. „Nie będę capował, Drake napisał kilka moich zwrotek na tym albumie” – powiedział. „Te fakty. Nie mam w dupie tego, co kurwa mówi. Drake pomógł mi z kilkoma zwrotkami na tym albumie.

Warto przeczytać!  Rich Homie Quan zapewnia uduchowiony „Spin” podczas „UPROXX Sessions”

„Nawiasem mówiąc, ty też mi pomogłeś z gównem” — odpowiedział Drake na twierdzenia 21 w wywiadzie.

Chociaż nie jest jasne, do jakich piosenek Savage konkretnie się odwoływał, w których Drake napisał swoje zwrotki, wydaje się, że obaj raperzy dobrze sobie radzą, gdy wymieniają się pomysłami. Poza tym Drake od dłuższego czasu lubi pisać.

„Podniosłem ciężar, jeśli chodzi o moje pióro” – powiedział wcześniej Drake w wywiadzie dla Rap Radar z 2019 roku. „Każdy, kto mnie zna, wie, że moim największym talentem jest pisanie… Dlatego ludzie proszą mnie o napisanie dla nich piosenek”.