Drake i 21 Savage podobno wyruszają w letnią trasę koncertową „It’s All A Blur”

Drake i 21 Savage podobno wyruszą razem w letnią trasę koncertową, rzekomo zatytułowaną „It’s All A Blur”. Co więcej, domniemane wycieki pochodziły z konta OnThinIce na Twitterze, o którym wiadomo, że ujawnia podobne informacje. Dwaj raperzy spędzili razem niesamowity rok 2022, a plotki o trasie koncertowej towarzyszyły im, odkąd wydali razem album.

ATLANTA, GA – 19 PAŹDZIERNIKA: Drake i 21 Savage występują podczas Wicked (koncert Spelhouse Homecoming) z udziałem 21 Savage w Forbes Arena w Morehouse College 19 października 2022 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Prince Williams/Wireimage)

Co więcej, „Her Loss” Drake’a i 21 Savage był jednym z najbardziej znanych i dyskutowanych albumów hip-hopowych zeszłego roku. W związku z tym te nowe pogłoski o trasie koncertowej powinny wysłać fanów w kosmos. To jednak wciąż niepotwierdzone informacje krążące w rundach w mediach społecznościowych. Jeśli mamy zabawiać te myśli, widzowie mogą spodziewać się biegu od co najmniej końca maja do połowy lipca.

Warto przeczytać!  KIRB krąży w „kręgach”

Co więcej, miasta wymienione w przeciekach to Chicago, Detroit, Glendale, Foxborough, Filadelfia, Charlotte, Miami, Atlanta, Inglewood, Las Vegas i inne. Podobno pierwszy koncert zaplanowano na 26 maja w Chicago’s Grand Chapiteau na Solider Field. Później trasa pozornie zakończy się 16 lipca na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie.

Tymczasem wielu fanów jest nieco rozczarowanych tymi przeciekami. „GDZIE TF JEST RESZTA DATY”, napisał jeden z użytkowników. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że w tej chwili są to wciąż plotki. Jeśli naprawdę wyruszają w trasę, wkrótce powinno pojawić się oficjalne ogłoszenie. W końcu ciężko będzie zdobyć bilety na spotkanie z Bogiem 6, który właśnie zamknął koncert w Apollo Theatre.

Nawet jeśli te plotki mogą być właśnie takie, wciąż trwa wiele promocji dla tych dwóch. Drake niedawno wypuścił teledysk do „Jumbotron S**t Poppin”, podczas gdy 21 Savage miał ostatnio kilka wyróżniających się występów na żywo. Jednak ostatnio wywołał falę gorącej kłótni. Podczas rozmowy Clubhouse, 21 Savage wyskoczył na użytkownika podczas dyskusji na temat wskaźników morderstw w różnych miastach.

Warto przeczytać!  #BruhNews: Ashanti ujawnia, że ​​producent poprosił o prysznic dla par w zamian za utwory

Mimo to, co myślisz o tym, że Drake i 21 Savage podobno wyruszą w letnią trasę koncertową w tym roku? W każdym razie daj nam znać w komentarzach poniżej. Jak zawsze zaloguj się ponownie do HNHH, aby otrzymywać najnowsze plotki, trasy koncertowe i programy swoich ulubionych MC.

Źródło