Drake i 21 Savage ujawniają, że pomogli sobie nawzajem napisać wersety do albumu „Her Loss”

Niedawny wspólny projekt Drake’a i 21 Savage, Her Loss, został okrzyknięty jednym z najlepszych albumów hip-hopowych, jakie ukazały się w tym roku, i jest nazywany jednym z najlepszych albumów Drake’a od lat. Dwaj współpracownicy niedawno ujawnili w SiriusXM’s Sound 42, że nawet pomogli sobie nawzajem w pisaniu wersetów.

„Nie zamierzam capować, Drake napisał kilka moich wersów na tym albumie” – powiedział 21. „Te fakty. Mam w dupie, co an***a mówi, Drake pomógł mi z kilkoma zwrotkami na tym albumie. Drake dodał: „Nawiasem mówiąc, pomogłeś mi też z gównem”.

Mimo że Drake i 21 pomogli sobie nawzajem w pisaniu zwrotek, to nadal nie odpowiada na pytanie, dlaczego 21 jest na albumie tylko przez 16 minut łącznie.

Warto przeczytać!  [WATCH] Kanye West żąda, aby naród żydowski „przebaczył Hitlerowi”

W niedawnym wywiadzie dla DJ Akademiks w jego podcaście Off The Record, 21 powiedział, że pomógł Drake’owi stać się bardziej niefiltrowanym na tym albumie. Najprawdopodobniej doprowadziłoby to do jego podwójnego paska o incydencie ze strzelaniną Megan Thee Stallion i jego dźgnięć w męża Sereny Williams i Ice Spice.

„Wiesz, że zwracam na to uwagę, tak jak kiedy wysyła mi piosenki, wskazuję na to, co usłyszałem” – powiedział 21. „Mówię mu w stylu: ‘Tak czarnuchu, mów to gówno’. Wiesz, że go gazuję. Jestem za nim. Na czymkolwiek on stoi, ja też na tym stoję. Powiedz, co czujesz, czarnuchu.