Drake Packs debiutuje w Apollo Theatre na ekskluzywnym koncercie SiriusXM

Happeningi

Drake w Apollo

Opublikowano 23 stycznia 2023 r. | autorstwa Jerry’ego Doby’ego

W swoim pierwszym występie, Kaczor wykonywane na żywo w Teatr Apollo dla SiriusXM do wypełnionego po brzegi domu abonentów SiriusXM i VIP-ów. Program będzie emitowany na wyłączność Drake’a Dźwięk kanału SiriusXM 42. Debiut Drake’a w centralnym miejscu historycznego renesansu Harlemu był początkiem dwudniowego występu w Apollo Theatre dla SiriusXM.

Uwzględniono obecne gwiazdy: Justin i Hailey Bieber, A$AP Ferg, Kevin Durant, Ice Spice, Odell Beckham Jr., Gayle King, Richie Akvia, Michael Rubin, Will Makris i inni.

Oznaczało to po raz pierwszy Drake wystąpił w Apollo Theatre i jego pierwszy pełny koncert od lat, z Drake’em, który zabiera fanów przez swoje największe hity i głębokie cięcia, podczas gdy scena Apollo przekształca się z jego sypialni z dzieciństwa w salę posiedzeń wytwórni płytowej, winiarnię w Harlemie, a kończy na znaku Apollo na scenie. Rozpoczynając program w replice swojego łóżka z dzieciństwa, Drake wyszedł w koszulce „Degrassi”.

Warto przeczytać!  Dave Chappelle podobno poprosił Elona Muska o odblokowanie Taliba Kweli z Twittera na SF Show

Kaczor

NOWY JORK, NOWY JORK – 21 STYCZNIA: Drake występuje na scenie w The Apollo Theatre 21 stycznia 2023 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla SiriusXM)

Kaczor

NOWY JORK, NOWY JORK – 21 stycznia: Drake i 21 Savage występują na scenie w The Apollo Theatre 21 stycznia 2023 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla SiriusXM)

Niektóre z piosenek, które wykonał Drake, to Best I Ever Had, Headlines, HYFR (Hell Ya Fucking Right), God’s Plan, One Dance, In My Feelings i inne.

Wyprowadził Drake’a Dipset, ubrany w słynną różową norkę Cam’rona, Drake z Cam’ronem, Jimem Jonesem, Juelzem Santaną i Freekey Zekey wykonali I Really Mean It, Dipset Anthem i We Fly High (Ballin). Przed opuszczeniem sceny Dipset podarował Drake’owi niestandardową bransoletkę OVO x Dipset. „Ci goście z Harlemu sprawili, że ubieraliśmy się inaczej, mówiliśmy inaczej, chodziliśmy inaczej, rapowaliśmy inaczej przez całą Kanadę” – powiedział Drake. Filmy z tego najważniejszego wydarzenia wieczoru stały się wirusowe i można je znaleźć niemal wszędzie.

Warto przeczytać!  Fredo Bang mówi, że więźniowie zajmujący się przemytem narkotyków nazywają Butts Gucci Bags

#drake #ovo #dipset #apollo #harlem #hiphopxxiv pic.twitter.com/PN8H6PvBTc

— Hip Hop XXIV (@HipHopXXIV) 22 stycznia 2023 r

Drake dodatkowo wyprowadzony 21 Dziki aby wykonać kilka piosenek z ich ostatniego albumu Her Loss, w tym Rich Flex, Privileged Rappers, Knife Talk i Jimmy Cooks. Na scenie zapowiadali wspólną trasę koncertową w tym roku.

Drake w Apollo

NOWY JORK, NOWY JORK — 21 STYCZNIA: 21. Savage i Drake występują na scenie w Apollo Theatre 21 stycznia 2023 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla SiriusXM)

Przed zakończeniem występu Drake podziękował swoim fanom mówiąc„Doceniam wszystkich ludzi, którzy mnie wspierają… ale głęboko doceniam wszystkich za to, że nadal nas wspierają”. On dodał, „Myślałem o wielu rzeczach w życiu, ale w tym momencie żadna z tych rzeczy nie powstrzymuje tworzenia dla ciebie muzyki, więc przynajmniej przez chwilę będę tu dla ciebie. I mam nadzieję, że uda mi się wywołać u Was więcej emocji, może w tym roku. Może się znudzę i zrobię kolejny, kto wie!

Warto przeczytać!  Cordae składa hołd Beanie Sigel w „Feel It In The Air”

Drake i 21 Savage w Apollo

NOWY JORK, NOWY JORK — 21 STYCZNIA: 21. Savage i Drake występują na scenie w Apollo Theatre 21 stycznia 2023 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla SiriusXM)

Ćwierkać

Tagi: 21 Savage, Apollo Theatre, koncerty, Dipset, Drake, Wydarzenia, Happeningi, SiriusXM, Dźwięk 42


o autorze

Jerry Doby Dziennikarz i redaktor naczelny magazynu The Hype Połącz się z Jerrym na Twitterze i Instagramie pod adresem @jerrydoby_ MA i Ph.D. w dziedzinie komunikacji Członek Departamentu Sztuki i Kultury Stanów Zjednoczonych oraz Agencji Prasowej Stanów Zjednoczonych. Partner w THM Media Group, Inc.
Źródło