Drake Prezenty Raptors Spiker Z Puszystą Kurtką Misia

Drake zawsze był wielkim fanem Toronto Raptors. W rzeczywistości artysta jest światowym ambasadorem zespołu. Dodatkowo zazwyczaj można go spotkać na boisku podczas domowych meczów, ponieważ woli spędzać czas w swoim rodzinnym mieście. Jest świetny w lidze, a fani uwielbiają oglądać go na meczach.

Ostatniej nocy Drake był w budynku, aby być świadkiem meczu swojej drużyny z Brooklyn Nets. Niestety Raptors przegrali. Jednak robił furorę dzięki swojemu niesamowitemu ubraniu. Na poniższym obrazku widać, że artysta miał na sobie bardzo puszystą kurtkę, do której przyczepiono wiązkę pluszowych misiów.

Drake daje Jackowi Armstrongowi swój płaszcz

Jeśli jesteś Kanadyjczykiem, który ogląda mecze Raptors w TSN, to znasz Jacka Armstronga. Armstrong jest byłym trenerem w college’u, który od dziesięcioleci jest analitykiem ESPN. Jest zabawną osobowością, a fani go kochają. W związku z tym jest kimś, z kim Drake zaprzyjaźnił się, gdy był ambasadorem Raptors.

Warto przeczytać!  To zimny świat, w którym żyjemy: Dosłownie próbował uratować swoją dziewczynę z ulicy i tak to się rozegrało!

W poniższym klipie wideo widać, jak Drake podaje płaszcz Armstrongowi. Komentator Raptors nosił go z dumą, a Drake nie mógł być szczęśliwszy. Następnie umieścili artystę w audycji, aby mógł mówić o płaszczu. On i Armstrong świetnie się bawili, a artysta nawet powitał nadawcę jako słuchacza Her Loss.

Tego rodzaju wybryki z boku są zawsze zabawne i sprawiają, że transmisje są o wiele bardziej zabawne. Niektórzy artyści zdystansowaliby się od mediów, jednak Drake wydaje się obejmować wszystko, co dotyczy Raptors. To ostatecznie wyróżnia go spośród innych fanów.

To powiedziawszy, bądź na bieżąco z HNHH, ponieważ będziemy nadal dostarczać Ci najnowsze wiadomości i aktualizacje z całego świata koszykówki. Daj nam też znać, co myślisz o kurtce Drake’a, w sekcji komentarzy poniżej.

Warto przeczytać!  Toosii – Zamrożone poniżej zera

[Via]