Drake robi mylące flexy w kwestii prywatnych i publicznych łazienek

#image_title

Kiedy jesteś największą gwiazdą rapu na świecie, otrzymujesz specjalne przywileje, których przeciętny człowiek nie widzi często. Niedawno Drake postanowił podzielić się jednym z tych przywilejów.

W czwartek (19 stycznia) Drake wskoczył na swoją historię na Instagramie i zrobił mylący flex na temat prywatnych i publicznych łazienek. Najwyraźniej, podczas gdy wszyscy inni muszą korzystać z niehigienicznych publicznych toalet, tajemnicze elity pozwalają Drizzy’emu na przywilej korzystania z czystej prywatnej łazienki, która nie jest przeznaczona dla ogółu społeczeństwa.

„Zaczniemy wykorzystywać rok 2023, by powiedzieć wam moją prawdę” — zaczyna w swoim liście. „Widziałem więcej personelu i prywatnych łazienek niż ktokolwiek inny… kiedykolwiek czekasz w kolejce do skorzystania z łazienki, po prostu wiedz, że jest niesamowicie czysty prywatny pokój, którego nie chcą ci pokazać”.

Warto przeczytać!  Brand New Dyce Payso Ft Jim Jones „Bling Bling” (oficjalne wideo)

Drake dzieli się dziwaczną prywatną łazienką na swojej historii na Instagramie.

szampanpapi/Instagram

Dzięki, Drake’u. Dobrze wiedzieć. Nie jest jasne, dlaczego chciał podzielić się swoją dziwną prywatną łazienką.

Niemniej jednak Drake ma przed sobą wielki weekend. W sobotę (21 stycznia) i niedzielę (22 stycznia) nominowany do nagrody XXL People’s Champ Award 2023 wystąpi jako headliner w słynnym na całym świecie Apollo Theatre w Nowym Jorku w ramach SiriusXM Small Stage Series. Nie wiadomo, kto wystąpi u boku 6 God, ale łatwo się domyślić, że 21 Savage pojawi się z nim na scenie.

Drake i 21 Savage prawdopodobnie wydali największy album 2022 roku dzięki wspólnemu projektowi Her Loss. Dodatkowo Drizzy i 21 nawet drażnili się, że w tym roku mogą wyruszyć w trasę koncertową wspierającą ich wspólny album.

Warto przeczytać!  Recenzja EP: Doechii - ona/jej/czarna suka

W międzyczasie Drake zaprezentował w tym tygodniu swój nowy teledysk do „Jumbotron Shit Poppin”.

Obejrzyj teledysk Drake’a „Jumbotron Shit Poppin” poniżej

Zobacz najlepsze projekty hip-hopowe z 2022 roku

Źródło