Drake uważa, że ​​te memy „Sassy Drake” „Rich Flex” też są całkiem zabawne

#image_title

Jednym z powodów, dla których Drake miał taką długowieczność w popkulturze, jest jego samoświadomość. Chociaż przez lata był obiektem wielu żartów, nigdy nie pozwolił, by to do niego dotarło. W rzeczywistości przyjął wiele memów, podwajając je, a nawet tworząc z nich możliwości biznesowe.

Ostatnio jego bezczelne intro do piosenki Her Loss „Rich Flex”, w której błaga swojego partnera w rymach 21 Savage, aby „zrobił coś dla mnie”, zainspirowało mnóstwo bezczelnych memów na TikTok. W nich fani wyobrażają sobie, jak kanadyjska supergwiazda kręci szyją, kładzie ręce na biodrach i ogólnie używa języka ciała, który pasuje do jego pyskatego tonu. Podczas gdy sam 21 został powalony memami podczas niedawnej interakcji ze streamerem Twitcha, Kaiem Cenatem, Drake mógł podzielić się swoją własną reakcją podczas transmisji na żywo z aplikacją bukmacherską Stake (którą pomógł wypromować w weekend, umieszczając zakład za milion dolarów na Puchar Świata — przegrał, ale wygrała Argentyna).

Warto przeczytać!  Jak czat wideo może pomóc Ci osiągnąć cele muzyczne

Powiedział, że podczas niedawnego wyjścia do klubu towarzyszka zapytała go, czy jest obiektem tak wielu memów. W odpowiedzi wyjaśnił: „Rozumiem, że po tych wszystkich latach czuję, że mam polaryzującą obecność. Jestem prawie postacią z filmów dla ludzi i dlatego toczy się dialog. Są żarty, dla niektórych jesteś albo złoczyńcą, albo dla niektórych bohaterem. Jest, jaka jest, po prostu przychodzi z terytorium… Zawsze potrafiłem śmiać się z siebie, ale naprawdę czuję teraz, że mentalnie jestem w stanie oddzielić te dwie rzeczy. Więc chcę po prostu pozostać w tej strefie, to jest moje postanowienie.

Możesz obejrzeć transmisję na żywo Drake’a ze Stake poniżej.