Drake wzmacnia skład OVO Sound wraz z Naomi Sharon, pierwszą kobietą reprezentującą jego wytwórnię płytową

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Drake przedstawia Naomi Sharon jako pierwszą kobietę OVO Sound

Źródło: Prince Williams/Getty/Drake

Drake wzmocnił skład swojej wytwórni OVO Sound, dodając Naomi Sharon, pierwszą kobietę reprezentującą jego wydawnictwo.

Wiadomość nadeszła, gdy Drake zamknął kultowy Apollo Theatre w Harlemie na dwie noce, podczas których kanadyjska gwiazda hip-hopu wykonała kilka swoich płyt i dzieliła scenę z Dipsetem i 21 Savage.

Drake udał się na Instagram, aby ogłosić wielkie wieści, jednocześnie oficjalnie przedstawiając Naomi Sharon nie tylko milionom swoich obserwujących, ale także fanom na całym świecie.

„@naomisharon Zbyt długo czekałem na ten dzień, w którym świat w końcu będzie mógł przetrawić szaloną ilość pracy, którą włożyłeś, odkąd się poznaliśmy. Moja droga przyjaciółka właśnie wypuściła swój singiel Another Life na OVO SOUND” – napisała raperka w poście na Gram, który zawiera zdjęcie okładki jej nowego singla oraz klip z jej nowej oprawy wizualnej.

Warto przeczytać!  Asian Doll odpala Hitmakę za mówienie, że zbyt wiele raperek rapuje o seksie

Urodzona w Holandii piosenkarka odwzajemniła miłość w sekcji komentarzy, pisząc: „Będę zawsze wdzięczna za tę szaloną szansę, którą mi dałeś. Wreszcie możemy podzielić się tym ze światem. Wielka miłość.”

Wiodący producent OVO Sounds, Noah „40” Shebib, również wyraził swoje podekscytowanie najnowszym podpisem swojej wytwórni, dodając w osobnym poście: „Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej podróży. Jestem z ciebie bardzo dumny i nie mogę się doczekać, aż świat usłyszy resztę tego, nad czym pracujesz”.

Sharon jako pierwsza uderzyła scena muzyczna w 2019 roku z „Księżyc”, a następnie jej drugi singiel, „Breeze”. W 2021 roku dała fanom przedsmak tego, co przyniesie „1991”. przed swoimi najnowszymi singlami wydała Hills” i „Daughter of the Sun” na platformach streamingowych.

Warto przeczytać!  GloRilla ostrzega kobiety, aby nie zakochiwały się w mężczyznach z klubu

Zdjęcie: Getty

Źródło