Dukez The Raper z unikalnym dźwiękiem i melodyką

#image_title

Dukez to amerykański muzyk i influencer, który jest bardzo wszechstronny w branży. Stworzył oryginalne brzmienie, do którego wielu może się skłaniać, ponieważ jest w stanie uchwycić wielu odbiorców. Dukez pod względem lirycznym i melodycznym tworzy piosenki, które nie tylko interesują słuchaczy, ale także dzielą się swoją historią i historiami rzeczy, których był świadkiem. Ma unikalne brzmienie, które czasami trudno określić, ponieważ zawsze zmienia swój styl i kadencje. Skupia się na byciu innym i nie powtarzaniu się, jak większość muzyków.

Przez lata Dukez dzielił scenę z wieloma muzykami, takimi jak 2chainz, Wu-Tang, The Lox, French Montana, Trina i wieloma innymi. Występował także w piosenkach między innymi z Caskey & King Los. Miał wiele wyzwań, takich jak zrównoważenie rodziny, życia osobistego i muzyki, ale niezwykle ważne było dla niego pozostanie w studiu, pisanie i występowanie. Wie, że muzyka jest dla niego bardzo terapeutyczna i jest to dosłownie jego sesja terapeutyczna.

Warto przeczytać!  DJ Magic wprowadza MAGIC ELITE SHINE

Dukez naprawdę czuje się teraz, jakby miał swoje brzmienie jako muzyk i zyskuje o wiele więcej fanów. Wierzy, że ma muzykę, której ludzie chcieliby słuchać i ma nadzieję, że pomoże im przetrwać trudne chwile w ich życiu. Niezależnie od tego, czy chodzi o taniec, wspomnienia, imprezę, długą podróż dla zabicia czasu, czy po prostu wibrowanie. Ma coś dla każdego, a ostatnio proces Dukez przyspieszył. Ma głównie nadzieję, że inni słuchają przyszłości.

Dukez planuje spełnić wiele marzeń. Wydał swój album „No Sitting”, który można znaleźć na wszystkich platformach streamingowych, i ma nową oprawę graficzną zatytułowaną „Johnny Dang” z tego albumu. Ma trzy nowe projekty, które wypuszcza w 2023 roku i zdecydowanie jest muzykiem, którego powinieneś sprawdzić. Możesz śledzić wszystkie jego media społecznościowe poniżej i łączyć się z jego muzyką.

Warto przeczytać!  Stormzy opublikował wrażliwy, inspirowany przez twórcę list Tylera o swoim nowym albumie „This Is What I Mean”

Instagram

Świergot

Facebook

Youtube

Muzyka Apple