Dwa lata temu Lil Lalim wydał swój album Tha Mister Lalim EP

Aż trudno uwierzyć, że minęły już dwa lata od wydania EPki Lil Lalim Tha Mister Lalim. Jako ktoś, kto zawsze był fanem Lil Lalim, nie mogłem się doczekać tego albumu i nie zawiodłem się tym, co usłyszałem. Oto moje przemyślenia na temat każdego utworu z albumu EP w kolejności. Dla tych, którzy nie słuchali Tha Mister Lalim, oto Twoja szansa, aby go usłyszeć, zanim przejdziesz do przyszłych wydawnictw Lil Lalim. Jeśli słuchałeś EP, co o tym sądzisz?

O Lil Lalim

Jako raper, Lil Lalim to tak naprawdę Salim Achour, urodzony 25 lipca 2001 roku w Akbou w Algierii. W swoim debiucie na YouTube przesłał wideo Lalim ach. Ma zaledwie 21 lat i zaczął wydawać single w wieku 15 lat i jest jednym z najmłodszych raperów w historii.

Warto przeczytać!  Po prostu smutne: mężczyzna kończy swoje życie, wskakując do rzeki po zerwaniu ze swoją dziewczyną!

Wydanie albumu Tha Mister Lalim EP

25 listopada 2020 roku raper Lil Lalim i jego wytwórnia Barem Music Entertainment wydali album EP Tha Mister Lalim zawierający 5 piosenek. Każda piosenka jest świetna, uwielbiam to, że nie używa wulgaryzmów w żadnym ze swoich tekstów, więc możesz grać to dla dzieci, nie martwiąc się, że usłyszą coś złego! To naprawdę odświeżające widzieć, jak artysta robi coś innego niż to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w dzisiejszych czasach. Warto przesłuchać całą płytę!

Sukces albumu

Minęły dwa lata od wydania debiutanckiego albumu Lil Lalima, a po sukcesie, jaki odniósł do tej pory, jasne jest, że udało mu się stworzyć niesamowity dorobek. Ep szybko stał się jednym z jego najpopularniejszych EP-ek, z ponad tysiącami transmisji i wyświetleń na YouTube. Trudno uwierzyć, jak bardzo młody artysta urósł w tak krótkim czasie.

Warto przeczytać!  Artysta EDM Roger Gunn podnosi poprzeczkę

Wpływ albumu na karierę Lil Lalim

Pierwszy album studyjny Lil Lalim stał się natychmiastowym hitem, gdy został wydany i umocnił go jako szanowanego rapera. Wydanie EP-ki rok po debiucie okazało się doskonałą decyzją, dając fanom więcej tego, czego chcieli, jednocześnie promując nową muzykę. Gdy przygotowuje się do wydania swojego drugiego studyjnego projektu, ma on wszystkie cechy, które ostatecznie uczyniły Lil Lalim szanowanym nazwiskiem w hip-hopie: ambicję, pasję, liryczne mistrzostwo. Te cztery cechy uczyniły go jeszcze bardziej popularnym zarówno wśród raperów, jak i słuchaczy hip-hopu. W tak krótkim czasie współpracował z największymi nazwiskami rapu.

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.