DWA RAZY W TYM SAMYM TYGODNIU: Sha’Carri Richardson zostaje ostatnim czarnym celebrytą pasażerem w American Airlines, który zostanie wyrzucony

Wcześniej w tym tygodniu AllHipHop.com poinformował, że platynowy artysta Talib Kweli wdał się w kłótnię z jedną z czołowych linii lotniczych w kraju. Teraz, jedna z najszybszych kobiet na świecie, Sha’Carri Richardson ma bardzo podobne doświadczenie, które obejmuje zmuszanie ludzi do wysiadania z samolotu.

Reklama

22-latek szczegółowo opisał wszystko w mediach społecznościowych.

„Powiedz mi, czy popełnię błąd, podejmując kroki prawne przeciwko linii lotniczej @americanair, nie tylko ten mężczyzna groził mi, ale także niewinnemu świadkowi, który po prostu chciał mieć ze mną zdjęcie” – napisała w podpisie na Instagramie. „Na początku filmu można usłyszeć, jak mężczyzna rasy kaukaskiej stwierdza, że ​​nie udaje mężczyzny, że steward zastrasza kobietę. Ponadto kapitan nie robi nic, aby poprawić sytuację, a ta stewardesa ma aplauz, kiedy opuszczam samolot, kiedy mówię całkiem poważnie, brak szacunku, jaki otrzymałem, nie miałby miejsca, gdybym był jednym z nich.

Warto przeczytać!  Snoop Dogg i DJ Drama udostępniają nowy teledysk do utworu „I'm From 21st Street” f/ Stressmatic

Biegacz kontynuował: „Jeden z nich nawet powiedział, że powodzenia z twoim zakazem (widzę, że poświęcił trochę czasu na zbadanie sprawy, ale nie stanął w obronie tego, co słuszne) tak @americanair ta stewardesa miała na imię John i odmówił podania swojego ostatniego imię. Jednak on i pani, którą widzicie, stojąca obok niego, odszukali mnie ☺️💅🏾 także jeśli zobaczę filmy opublikowane z tego lotu, obejrzyjcie”.

Olimpijka opublikowała rzeczywiste wideo z centralnej kłótni, w której opiekun pojawił się w jej filmie i podzielił się, że narusza jej prywatność.

Miała innych świadków, którzy zauważyli, że mężczyzna był dla niej niegrzeczny.

W swoim komentarzu Emmitt Williams powiedział: „Aby mężczyźni w tym samolocie nie wstawiali się za nią LAME AF🙄🙄 Nie stanąłbym w obronie mojej królowej”.

Warto przeczytać!  Kolesie fryzjerzy przesunęli linię włosów do tyłu „Nie płacę za tego brudasa”

Richardson prosi teraz ludzi, aby oznaczyli American Airlines i zgłosili to nękanie, mówiąc: „Jeśli mogę pomóc choć jednej osobie, aby nie musiała radzić sobie z taką sytuacją z osobą taką jak ta, przyjmę upał”.

Źródło