Dwoistość. zabiera słuchaczy w euforyczną podróż z nową piosenką „Ketamine”

Dobra wiadomość dla wszystkich melomanów, którzy kochają mieszaną melodyjną muzykę! Przedstawiamy dwoistość., nowa grupa hip-hopowa z własnym, niepowtarzalnym stylem muzycznym, która swoim pierwszym singlem ma nadzieję podbić serca wszystkich melomanów. Ich styl to mieszanka gatunków hip-hopu, soulu i R&B, która jest niezwykle melodyjna. Duality właśnie wydali nową piosenkę zatytułowaną „Ketamine”, ich debiutancki singiel od czasu oficjalnej premiery ich grupy.

„Słuchamy wszystkich rodzajów muzyki, co moim zdaniem nadaje naszej muzyce wyjątkowe brzmienie i
podejście, ale większość naszej ulubionej muzyki pochodzi z gatunku Neo Soul z początku i połowy 2000 roku” duality. – powiedział w ekskluzywnym wywiadzie.

Niektóre albumy, które były niezwykle wpływowe, to nie to, że wszystkie są Neo-Soul, Lucy Pearl
zatytułowany album, Voodoo D’Angelo, Aquemini Outkast, Section 8.0 Kendricka Lamara i większość
ostatnio wszystko, co wydał Hiatus Kaiyote.

Warto przeczytać!  Bow Wow świętuje koniec ostatniej trasy Millenium: „Przestań się ze mną bawić! Jestem kozą!

Grupa składa się z Daigeau oraz Louisa Murraya (znany również jako LOU.M), których łączy wspólna pasja do muzyki. Styl produkcji grupy jest groovy, który uwielbia kłaść nacisk na szczegóły. Dodatkowe warstwy wokali, harmonii i instrumentów są dobrze wymieszane, tworząc kojącą atmosferę. Muzyka daje do myślenia, a wszystko zrobione w jakimś celu.

Piosenka – Ketamina:

„Ketamine” powstał z beatu wyprodukowanego przez Ashtona McCreighta. Pokochali akordy, które usłyszeli po raz pierwszy i zainspirowali się do stworzenia czegoś całkiem podobnego. Rzucili kilka melodii i wypróbowali kilka tonów, zanim wymyślili Ketamine.

Aby posłuchać utworu, odwiedź: Spotify

O grupie:

LOU.M. i Daigeau utworzyli swoją grupę „Duality” po kilku kolaboracjach i mnóstwie ciężkiej pracy. Artyści zdradzają, że łączy ich naturalna chemia i wspólna miłość do muzyki, którą odkryli wkrótce po tym, jak się poznali. Łączyła ich bezproblemowa więź i wspólna pasja do tworzenia muzyki, którą mieli nadzieję podzielić się ze światem.

Warto przeczytać!  Omega Jadeit | Ponownie odwiedzony i odnowiony

„Utworzenie naszej grupy zostało zainspirowane naturalną chemią, którą mieliśmy od pierwszego razu, kiedy połączyliśmy się w studio” – ujawnili. „Więź, którą nawiązaliśmy później, była bezproblemowa i mamy tę samą motywację oraz pasję do tworzenia muzyki i dzielenia się nią ze światem. Nasze style odpowiednio się zazębiają”.

Lou.M. i Daigeau są chętni do swojej najnowszej muzyki i chcą, aby publiczność rosła razem z nimi.

„Chcemy, aby nasi fani rozwijali się wraz z nami i byli podekscytowani, aby usłyszeć więcej od Duality
muzyka LOU i Daigeau. także jako indywidualni artyści” – powiedzieli.

Grupa organizuje również nagranie na żywo swojego występu w DTLA w grudniu. Namawiają fanów, aby pozostali przyklejeni, ponieważ wkrótce ogłoszą oficjalną datę. Dostępna będzie ograniczona liczba biletów. Fani są zaproszeni, aby przyjść i cieszyć się występem na żywo.

Warto przeczytać!  Recenzja: Kid Cudi, „Entergalaktyczny”

Bądź na bieżąco z grupą na Instagramie i sprawdź „Ketamine” na Spotify.

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…