Ekipa Finesse2Tymes oskarżona o strzelaninę i napad na sklep z konopiami indyjskimi w Knoxville

#image_title

Kilka raportów potwierdziło już, że doszło do strzelaniny na pokazie Finesse2Tymes w Knoxville w stanie Tennessee, ale teraz doniesiono, że członkowie ekipy Finesse2Tymes byli zamieszani w strzelaninę w sklepie z konopiami indyjskimi, a nawet zostali oskarżeni o obrabowanie zakładu marihuany.

Alonzo Butler, promotor związany z serialem, twierdził, że w strzelaninie brało udział otoczenie rapera, ale sam Finesse2Tymes nie był w to zamieszany.

Finesse2Tymes zaprzecza zarzutom skierowanym przeciwko niemu i jego załodze i twierdzi, że promotorzy próbowali go oszukać z salda pieniędzy należnych mu za występ.

Finesse2Tymes napisał na Snapchacie: „Wy wszyscy głupkowaci MTF przestańcie kłamać na moje imię, nikt nie obrabował żadnego cholernego ciała… MTF zapłacili mi za front-end, zanim wszedłem na duh scenę… Wszyscy gonią MTF za siłę, cholera, cholera, rok właśnie się zaczął”. Kontynuował: „Wtedy właściciele myśleli, że nie powinienem dostać mojego baku, nie MTF, mieliśmy umowę [agreement] tylko dlatego, że nie mogłeś utrzymać ich durnych dupków w porządku, nie oznacza, że ​​nie powinienem dostać mojej pracy. Zrobiłem to, co miałem wykonać!!”

Warto przeczytać!  Bobby Freemont i Chrome Daphne współpracują nad "Trochę" - @bobbyfreemont

Post Ekipa Finesse2Tymes oskarżona o strzelaninę i rabunek sklepu z konopiami indyjskimi w Knoxville pojawiła się jako pierwsza w The Source.

Źródło