EKSKLUZYWNIE: Wyjaśnienie problemów Jay-Z vs. Eminem i dlaczego 50 Cent wyemitował Jigga

#image_title

jay-z kontra eminem. . .

Jay od kilku lat ma problemy z Eminemem, a 50 Cent dostał zielone światło.

W 2018 roku Eminem odniósł się do rozmowy o posiadaniu najlepszej zwrotki w piosence Renegade Jaya. Kiedy Nas po raz pierwszy wspomniał o tym w Ether, uderzyło to w ego Jiggamana, kiedy powiedział, że Eminem zamordował go własnym gównem. Jednak w tamtym czasie Em bagatelizowała rozmowę i była pokorna w stosunku do całej próby.

Doprowadziło to do tego, że on i Jay mieli jeden z najlepszych związków za kulisami, do tego stopnia, że ​​Em była jedną z niewielu osób, które brooklyński raper naprawdę lubił. Tak bardzo, że kilka lat temu wystąpił nawet z Em w piosence swojej żony „Walk on Water”. Jay nigdy nie pozwala raperom współpracować z żoną w żadnych okolicznościach, więc tak bardzo kochał Eminema.

Warto przeczytać!  WEOSH prezentuje „Web3 Wellness” w Carillon Resort w Miami w Art Basel

Jednak na swoim albumie Kamikaze kilka lat temu Em nawiązywał do posiadania najlepszej zwrotki w Renegade i zabicia Jaya we własnej piosence, takiej jak wspomniany wcześniej Gawd Escobar. Doprowadziło to do zerwania komunikacji między Jayem i Emem, co niektórzy uznali za wyjątkowo dziwne w tamtym czasie. Powyżej Nore wyjaśnia sytuację, w której Em nie zagra w Super Bowl bez 50 Centów, gdy omawia rozmowę z Jayem na ten temat.

Jigga robił wszystko, co w jego mocy, by powiedzieć „biały chłopiec” według Nore, co uderzyło w nerwy 50 Cent… I EM. Podczas całych przygotowań do Super Bowl Jay rozmawiał tylko z Dr. Dre, a nawet był otwarty na pomysł, aby The Game wystąpiło ponad 50 centów (według Wack 100).

Warto przeczytać!  Wideo: podstawowe słownictwo – głębokie

Źródło