Ekskluzywny wywiad: Jahfeeil

#image_title

Jak masz na imię i jakie miasto reprezentujesz?

Jestem Jahfeeil i zdecydowanie jestem przedstawicielem 713 HOWN HOUSTON TEXAS…

Opowiedz nam o swoich ostatnich wydawnictwach, co Cię zainspirowało do ich stworzenia?

Szalona rzecz we mnie, głównie piszę piosenki o miłości, seksie, kobietach, kobietach i kobietach, moje ostatnie wydawnictwo Honey Cotton Candy, teraz przygotowuję się do wydania nowego singla, zatytułowanego Just a Friend, obie piosenki są miłe podobnych, jeśli chodzi o wiadomości, które lubię pisać o kochaniu kobiety w każdy możliwy sposób.

Co jest wyjątkowego w tobie i twojej muzyce?

Cóż, czuję się wyjątkowy, ponieważ nie uważam się tylko za R&B. Mam na myśli, że nagrałem kawałki Reggae, kocham trochę muzyki metalowej. Po prostu nie możesz mnie zamknąć w pudełku. Jestem miłośnikiem muzyki.

Co ukształtowało twoją muzykę?

Moja rodzina ze strony ojca i matki jest bardzo muzyczna, a dorastanie wokół muzyki wydaje mi się, że było to w moim DNA…. .

Warto przeczytać!  Roadrun Cmoe – „Farrakhan” (wideo)

Kiedy zdałeś sobie sprawę, że będziesz robić muzykę profesjonalnie?

Robiąc pokazy talentów w szkole podstawowej i gimnazjum, po prostu wiedziałem, do czego chcę dążyć. Niczego więcej nie chciałem bardziej.

Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?

Jak już wspomniałem, słucham wszystkich gatunków muzycznych. Mam na myśli, że muzyka jest tym, co kocham robić, to znaczy, kocham hip-hop, reggae, soul, rock’n’roll, co tylko chcesz, po prostu kocham musical, zróbmy to wszystko, klasyczny jazzowy folk.

Co inspiruje cię do pisania muzyki?

Co mnie inspiruje do pisania muzyki? Cóż, czerpię inspirację do pisania muzyki z przeszłych związków, z przeszłych chwil w moich wspomnieniach z życia, wiesz, po prostu dobrych rzeczy, mam na myśli muzykę, kiedy piszę muzykę, po prostu zabiera mnie i umieszcza w miejscu, w którym Jestem tam jedyny, wiesz, sprawia, że ​​czuję się dobrze.

Co robisz, kiedy nie zajmujesz się muzyką (twórczą lub inną) i która Cię pasjonuje?

Warto przeczytać!  Shifayat Hossain pomaga muzykom i przedsiębiorcom osiągnąć ich cele

Cóż, kiedy nie występuję ani nie piszę muzyki, moją drugą pasją jest po prostu wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, oglądanie futbolu, wiesz, oglądanie mojego gówna z Houston Astros.

Szczęście jest dla Ciebie…

Cóż, wiesz, co mnie uszczęśliwia, to to, że wszyscy wokół mnie też są szczęśliwi, jeśli jesteś osobą z dobrym nastawieniem, dobrą rozmową, dobrymi czasami, zawsze dobrymi wibracjami, to ja jestem szczęśliwy, kocham ocean przynosi mi też spokój, czujesz mnie.

Co chciałbyś usłyszeć, kiedy zacząłeś tworzyć muzykę, która Twoim zdaniem pomogłaby artystom dopiero zaczynającym?

Kiedy byłem młody, zaczynając w muzyce, myślałem, że muszę być lub brzmieć jak ktoś inny, ale najważniejszą rzeczą jest po prostu wierzyć w siebie i być sobą, ponieważ nikt nie może cię pokonać, robiąc to, co robisz nikt nie może cię pokonać robiąc ciebie, ponieważ jesteś oryginalny, ponieważ wiesz, że nikt nie może być tobą oprócz ciebie.

Warto przeczytać!  JMAYZ udostępnia wideo do nowego utworu „Rocks at The Pen” z udziałem Flyboi Peeples i Shoplift Spitz

Opowiedz nam o swoich nadchodzących projektach…

Tak, mój następny projekt, mam nowy singiel zatytułowany Just a Friend. Chodzi mi o to, że to naprawdę walący kawałek R&B. Nie mogę się doczekać, aż go usłyszycie, niedługo wyjdzie, więc szukajcie tego tylko przyjaciela w moim zespole free soul community.

Gdzie znajdziemy Twoją muzykę / projekty muzyczne?

Tak, możesz znaleźć moją muzykę na wszystkich platformach streamingowych, to znaczy na każdej z nich lol, więc sprawdź to, stary i mam nadzieję, że spodoba ci się wszystko, również moja strona

Jakieś ostatnie słowa dla czytelników?

Tak, po prostu bądź zawsze pozytywny, człowieku, głowa do góry, przestań używać przemocy i po prostu baw się dobrze, ciesz się całym tym małym czasem, który mamy tutaj na ziemi, pokojem.