Emilio Rojas przygotowuje BP2 z "Dobrze, dobrze" Wizualny

Emilio Rojas zachęca lokaja, by udał się na przejażdżkę i cieszył się życiem, podczas gdy sam uderza w prywatne niebo w nowej oprawie wizualnej „Okay Okay”. Rojas, wyreżyserowany przez Jonathana Felixa, opowiada o szybkim życiu, które przychodzi wraz z manifestowaniem najlepszych rzeczy w życiu, podczas gdy twoje buty są przywiązane do ziemi i uderzają w ten zegar z tekstami, które szczegółowo opisują jego nawyki związane z wydatkami. Flossing, Rojas rapuje: „Mój facet od samochodu właśnie poprosił o zatrzymanie kilku tysięcy / I właśnie dostałem nowy dom, ponieważ mój stary blok był zbyt głośny / Mogę nadal spłacać ten kredyt hipoteczny, nie warto tracić czasu na wyprowadzkę”.

„Okay Okay” to trzecie wydawnictwo Rojas po „Green Cards” i „Creep With Me” z nadchodzącego kontynuacji albumu Breaking Point 2. Nadchodzący album będzie kontynuacją oryginału artysty z 2012 roku, którego gospodarzem był legendarny DJ Green Lantern i prezentowana przez markę odzieżową Pharrell’s Billionaire Boys Club. Aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się z Emilio Rojasem i nadchodzącym albumem, śledź go codziennie w mediach społecznościowych.

Warto przeczytać!  DJ Nyce przejmuje kontrolę !!

Obejrzyj wizualizację „Okay Okay” poniżej i przesyłaj strumieniowo wszędzie za pośrednictwem Breaking Point Music Group.

Źródło