Emily Ratajkowski szczegółowo opisuje „przerażającą” utratę wagi, która pozostawiła ją na poziomie zaledwie 100 funtów

Emily Ratajkowski ostatnio stała się bardziej wrażliwa na punkcie swoich fanów. Niezależnie od tego, czy będzie to jej stale rosnąca strona TikTok, czy jej nowy podcast High Low, matka jednego z nich żyje obecnie stosunkowo bez filtrów.

Większość nagłówków gazet wokół niej ostatnio dotyczyła jej rzekomego adoratora, Pete’a Davidsona. Dziś jednak w najnowszym odcinku jej programu ludzie rozmawiają z innego powodu – jej ciała.

Emily Ratajkowski na gali CFDA Fashion Awards 2021 w The Grill Room, 10 listopada 2021 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Jako model Ratajkowski nie jest obcy ostrym spojrzeniom opinii publicznej. Jest podatna na ciągłą obserwację, a z tym z pewnością nie brakuje stresu.

Warto przeczytać!  Ari Lennox odbija się w singlu „Waste My Time”.

We wtorek (29 listopada) aktorka Zaginiona dziewczyna zadebiutowała nowym wywiadem High Low. Tym razem przeprowadziła wywiad z byłą dorosłą aktorką Mią Khalifą – kolejną niefiltrowaną gwiazdą mediów społecznościowych. W pewnym momencie podczas rozmowy obaj zaczęli rozmawiać o korelacji między zdrowiem psychicznym a fizycznym.

„Myślę, że trauma żyje w ciele” – powiedziała Em Rata swojej przyjaciółce. „To było moje doświadczenie. Kiedy naprawdę źle się czuję, tracę dużo na wadze”.

Najwyraźniej u szczytu swoich zmagań 31-latka ważyła zaledwie 100 funtów. „To było naprawdę przerażające” — wspomina.

Jednak od tego czasu Ratajkowski był w stanie odwrócić sytuację, zauważając, że przybrała na wadze. Wyjaśniła: „Dla mnie to ogromna zmiana gry i skąd wiem, że jestem szczęśliwa”.

Warto przeczytać!  Boosie Badazz wzywa Donalda Trumpa do zaproponowania kary śmierci dla handlarzy narkotyków

To były niezaprzeczalnie ciężkie miesiące dla urodzonej w Londynie piękności. Jak być może pamiętacie, w lipcu dowiedzieliśmy się, że rozstaje się z mężem, z którym była od czterech lat, Sebastianem Bearem-McClardem.

Rozstania są oczywiście początkowo trudne, ale wygląda na to, że Ratajkowski ostatnio wraca na rynek. Chociaż trafiła na pierwsze strony gazet z Bradem Pittem i Orazio Rispo, wydaje się, że towarzystwo Pete’a Davidsona naprawdę lubi.

Ostatnio podobno kochankowie siedzieli na korcie podczas meczu Knicks, wywołując poważne zamieszanie w Internecie. Przeczytaj o tym tutaj i posłuchaj najnowszego odcinka High Low na Spotify poniżej.

[Via]