ENESS zapewnia kultowy hip-hopowy występ w „High Off Life”

#image_title

Jako jeden z najbardziej znanych artystów hip-hopowych reprezentujących Filadelfię, ENESS stara się utrzymać najwyższy poziom jakości. W ciągu ostatnich kilku miesięcy robił furorę w Internecie, dostarczając oszałamiające rapowe style freestyle. Triumfalny pokaz lirycznego mistrzostwa ENESS i umiejętności wywoływania emocji poprzez jego muzykę można zobaczyć w jego najnowszym stylu freestyle w telewizji „High Off Life”.

W wolnym stylu „High Off Life” ENESS pluje taktami nad nawiedzonymi liniami basu i epicką produkcją w stylu DJ Premier z lat 90., zapewniając porywające słuchanie od początku do końca. Jego teksty zawierają nutę wrażliwości, introspekcji, przechwałek i pewności siebie.

Dzięki takim utworom ENESS z pewnością ugruntuje swoją pozycję jednego z czołowych raperów w grze. Posiada charakterystyczne mistrzostwo muzyczne w wyniku lirycznej gry słownej, brawury i inteligencji emocjonalnej. Występ ENESS w telewizji „High Off Life” jeszcze bardziej podkreśla, dlaczego ich platforma wizualna zmienia reguły gry. Obejrzyj klasyczną wizualizację ENESS tutaj.

Warto przeczytać!  Dziennikarz Grant Wahl upada i umiera na mundialu

Jonathan P-Wright jest starszym scenarzystą w 24HIPHOP i CVO w RADIOPUSHERS.

Źródło