Erykah Badu i córka Puma Curry stają się wirusowe, pokazując swoje tyłki, Internet ma mieszane uczucia

Erykah Badu i jej córka Puma Curry wdarły się dziś (23 stycznia) do internetu.

Puma zamieściła zdjęcie z mamą, na którym widać jej tyłek. Niektórzy krytycy internetowi uznali, że zdjęcie jest nieodpowiednie. Jednak Puma ma 18 lat i jest to nieszkodliwy film. W podpisie Puma umieściła emoji bez ust. Modelowały legginsy marki odzieżowej TLZ L’FEMME. Spójrz:

W sekcji komentarzy Pumy celebryci i fani obsypali duet miłością. Rapsody umieścił ogniste emotikony, a Ice Spice skomentował „czekaj”, Puma odpowiedział „Lubię to”, oddając hołd najnowszej EP-ce Spice.

Komentator internetowy napisał: „i wszyscy dorośli tutaj kibicujecie temu. Nic dziwnego, że tak wiele naszych młodych dziewcząt jest wykorzystywanych seksualnie. Kibicujcie temu zachowaniu”. Fan odpowiedział krytykowi internetowemu i powiedział: „Dziękuję bracie. Ten poszarpany AF, a jeszcze bardziej poszarpane są kobiety, które temu kibicują. Niech ojciec wzoruje się na swojej córce, robiąc coś takiego! Śmieci!”

Warto przeczytać!  Ice Spice mówi, że była pod wrażeniem, kiedy poznała Smileya, artystę OVO

Więcej komentarzy:

Użytkownik Twittera powiedział: „Przepraszam, myślę, że zdjęcie Erykah Badu i Pumy jest dziwne. Puma ma zaledwie 18 lat, a pozowanie w ten sposób z moją mamą jest po prostu szalone. To jednak tylko moja opinia. Każdemu własnemu”. Inna osoba napisała: „Zwracam szczególną uwagę na kobiety broniące Erykah Badu i dorosłych mężczyzn śliniących się na widok jej córki”.

Ludzie narzekają, że Erykah Badu robi zdjęcia swojej córce w tej tanginie, jakby ta pani nie sprzedawała kadzideł, które pachniały jej cyckami. .

— Wielki Cryss. (@SlyCrr_) 23 stycznia 2023 r

Nikt tego nie powie, bo to „neo-soulowa królowa” Erykah Badu, ale ona i jej córka popisują się razem swoimi tyłkami, co jest dziwne.

Warto przeczytać!  Yung Joc całkowicie goli głowę po tym, jak przegrał zakład na proces Tory'ego Laneza [VIDEO]

— Anfernee Soprano aka St. Ides Papi (@MNightShalamar) 23 stycznia 2023 r.

Puma jest jednym z trojga dzieci Erykah. Tatą Pumy jest raper The DOC, którego prawdziwe nazwisko to Tracy Lynn Curry. Jej dwoje rodzeństwa to starszy brat Seven, którego ojcem jest Andre 3000, oraz młodsza siostra Mars.

Źródło