Filipiński raper, CQL, wydaje swój długo oczekiwany pierwszy mixtape „Charlie, Chapter One”

Zainspirowany tworzeniem muzyki, która łączy się z publicznością, CQL wydaje mixtape „Charlie, Chapter One” 18 listopada jako terapeutyczny i ekspresyjny projekt dla fanów.

Urodzony w Worcester w stanie Massachusetts Charles Quinn Lozar dorastał w Carlsbad w Kalifornii, gdzie znalazł pasję do hip-hopu dzięki takim artystom jak Juice Wrld, Eminem, J. Cole, XXXTENTACION i Ski Mask the Slump God. Stanie się artystą takim jak ci, którzy wywarli na niego wpływ, stało się prawdziwym marzeniem po koncercie na żywo w trasie „Death Race for Love Tour” Juice Wrld.

Przyjął pseudonim sceniczny CQL, który symbolizował jego życie i muzykę zawsze ewoluującą w następną Sequel. Obecnie mieszka w Los Angeles i nadal wytycza sobie drogę do swoich celów, publikując utwory, które obejmują ważne tematy. Zamiast tworzyć muzykę dla klubów, CQL ma na celu zmianę życia publiczności, tworząc hity mówiące o zdrowiu psychicznym, depresji, rasie, złamanym sercu i jego marzeniach. Każda piosenka pochodzi z osobistych doświadczeń, wprowadzając fanów w jego życie, tworząc autentyczną więź z każdym słuchaczem.

Warto przeczytać!  Yared stara się wykorzystać swoją muzyczną różnorodność, aby zniewolić świat

Ponieważ jego katalog stale się powiększa, CQL przygotował kolejny projekt, którego wydanie zaplanowano na 18 listopada. Jego pierwszy mixtape „Charlie, Chapter One” będzie zawierał 18 utworów i 9 funkcji, dając fanom szeroki wachlarz dźwięków i melodii, przy których można się wsłuchać. W samą porę na Święto Dziękczynienia projekt zawiera różnorodne sample, gitarowe solówki, syntezatory, skrzypce i bas, podczas gdy CQL maluje historie, które ożywiają każdy utwór. Główny singiel z projektu, „Deep End” z udziałem Kylah, został wydany, prezentując dynamiczny zakres przepływów, emocji i wokali, podczas gdy teledysk uzupełnia wizualizacje oceanu w tle.

CQL planuje wypuścić kolejnego osobistego faworyta, „AMERICANPYSCHO”, ponieważ nadal pompuje więcej ciepła. Śledź wschodzące filipińskie talenty, aby być na bieżąco z premierą jego projektu „Charlie, Chapter One”.

Warto przeczytać!  Laska przyjeżdża do szpitala i zaczyna bić mężczyznę w łóżku!

Teledysk „Deep End” z udziałem Kylah: https://youtu.be/fy8cs6b7hT4

SoundCloud: https://soundcloud.com/forev3rland

Instagram: https://www.instagram.com/quinnlozar/

Muzyka CQL i linki: https://linktr.ee/QuinnLozar