Future przedstawia ognisty teledysk do „712PM” w reżyserii Travisa Scotta

W maju Future zaprezentował swój nowy album, I Never Liked You. Od tego czasu wypuścił kilka teledysków do piosenek „Messaging Me”, „From Now On” z Lil Baby, „Love You Better” i nie tylko. Teraz powraca z wyreżyserowanym przez Travisa Scotta teledyskiem do utworu „712PM”.

Film przykuwa uwagę widza przez całe trzy minuty, ponieważ jest wypełniony ogniem, fantazyjnymi futrami i krzyczącymi fanami. Na środku ciemnego pola znajduje się nawet słup do striptizerek. Wizualizacje dodają luksusowej tekstury piosence.

W niedawnym wywiadzie dla Billboard Future mówił o sposobie, w jaki tworzenie melodyjnych piosenek rapowych przychodzi mu bardziej naturalnie. „Piosenki takie jak „Wait For U” tworzę we śnie” — wyjaśnił. „Ale musiałem tworzyć określony rodzaj muzyki, który pasowałby do mojej kariery i wszystkiego, co działo się w tym czasie. Wykorzystałem różne momenty i tworzyłem z tego, co działo się w tym czasie na świecie iw moim życiu osobistym. Czerpałem z tego energię i tworzyłem muzykę. Ale te melodyjne piosenki sprawiają, że są łatwe – czuję, że łatwiej niż jestem w stanie stworzyć piosenkę rapową.

Warto przeczytać!  Mama Lizzo wręcza jej nagrodę The People's Champion Award

Obejrzyj wideo do „712PM” powyżej.