Fvded ogłasza wydanie swojego nowego singla „Fvded Flow”

Raport rymów

Opublikowano 24 listopada 2022 r. | autorstwa Roya Kafoteki

Fvded powraca z nowym singlem „Fvded Flow”.

Artysta hip-hopowy z Malawi, Fvded, powraca do swojej harówki, ogłaszając wydanie swojego nowego singla zatytułowanego „Fvded Flow”.

Przełamując milczenie, jest to trzecia oficjalna część artysty, po wydaniu „Blvmpton Blues Freestyle”, a następnie „To Whom It May Concern” z udziałem OE Slayera na początku tego roku.

Sprawiając, że fani czekali, stołeczny raper od dawna oczekiwał kolejnego wydawnictwa po tym, jak najpierw umocnił swoją pozycję oficjalnym wydaniem „To Whom It May Concern” na początku tego roku, dając Fvded platformę do włamania się do przemysłu muzycznego i rozpoznawane obok innych nazwisk hip-hopowych.

Warto przeczytać!  Po prostu okropne: 56-letni mężczyzna umiera po tym, jak został upuszczony dwuczęściowym uderzeniem frajerem na dworcu autobusowym!

„Nowa piosenka mówi o tym, jak milczałem. Gdzie byłem, jak się tam żyło, jak ludzie mnie postrzegali, jak się pozbierałem i gdzie teraz stoję” – powiedział Fvded.

„Pracowałem z Tbakiem nad beatem i nagraniem, Jeydakiem nad miksowaniem i Chrisem Chipala z Frvr Blvck nad oprawą wizualną”.

Próbując zrównoważyć życie i muzykę, Fvded powoli pracował nad sobą i znajdował swoje rzemiosło w powrocie silniejszym i lepszym jako artysta.

„Dało mi to czas na poznanie branży… Jak to działa? Czego to potrzebuje? Do kogo się udać? A przede wszystkim to, jak mogę dotrzeć do ludzi z moim talentem… A także siła waluty, która miała wiele wspólnego z produkcją, finansowaniem, pozyskiwaniem zasobów i koniecznością zebrania całej pracy dla projektu” – dodał .

Warto przeczytać!  Album „SOS” SZA: oto wszystko, co do tej pory o nim wiemy

Urodzony jako Brian Mapunda, Fvded (wymawiane jako Faded) jest urodzonym w Blantyre, ale obecnie mieszkającym w Lilongwe artystą hip-hopowym. Po raz pierwszy wszedł do branży muzycznej w 2009 roku po tym, jak jego kuzyn popchnął go do studia, który zachęcił go do nagrania piosenki po tym, jak usłyszał, jak rapuje. Kolejne osiem lat zajęło mu wypróbowywanie różnych strategii, zanim zdecydował, że nadszedł czas, aby się przebić i pokazać swoje muzyczne możliwości.

Po wydaniu szeregu singli, to właśnie „Flaws Challenge” Phyzixa naprawdę popchnęło go do granic możliwości i stał się znany po otrzymaniu cosigns od kilku branżowych potentatów, takich jak Bucci, Ron Cz oraz legendarny inżynier hip-hopu i producent muzyczny Pempho „P na tablicy” Kafoteka.

Warto przeczytać!  YelloPain on Men and Cheating, Rząd, Epidemia cracku z lat 80., Divine Assignments

Jako rasowy rasowy i obiecujący artysta, Fvded nadal znajduje sposoby na przekraczanie granic i nieustanne sprawianie, by jego głos był słyszalny bez względu na wszystko.

„Fani powinni zdecydowanie wiele oczekiwać ode mnie, ponieważ wróciłem!” – Fvded.

Zobaczcie oficjalny teledysk do „Fvded Flow”!

Ćwierkać