Gabrielle Union przyłapana na polubieniu tweeta z napisem „Czarne kobiety są takie nieszczęśliwe” [PHOTO]

Gabrielle Union lubi tweety przeciwko czarnoskórym kobietom na Twitterze

Gabrielle Union promuje obecnie swój film animowany Strange World. W tym filmie Union występuje u boku Jake’a Gyllenhaala. W tym roku słynna aktorka odniosła spory sukces. Kilka lat temu rozmawiała z Hip-HopVibe.com, promując „Being Mary Jane”. Od zakończenia tego programu Union pozostała przed kamerą. Jednak ukochana aktorka i żona Dwyane’a Wade’a znalazła się dziś wieczorem pod ostrzałem.

Gabrielle Union jest teraz uwikłana w trwające debaty na temat randek. Od pewnego czasu na Twitterze toczą się różnego rodzaju debaty na temat czarnych kobiet i randek. Tak wiele czarnych kobiet zostało zaatakowanych w mediach społecznościowych. Wiele z tych ataków pochodziło od czarnych mężczyzn. W rezultacie czarne kobiety wypowiadają się w swojej obronie. Niedawno pewna kobieta wypowiedziała się na temat tego, jak czarni mężczyźni spotykają się z kobietami innych ras, i spotkała się z dużym sprzeciwem.

Warto przeczytać!  Wybryki Salt Bae na Mistrzostwach Świata sprawiły, że nawet zakazano mu głośnego toczenia się w Los Angeles — rzekomo

Gabrielle Union często pojawia się na pierwszych stronach gazet ze względu na swój status celebrytki. W dodatku świat oszalał na punkcie małżeństwa jej i Dwyane’a Wade’a. Często są jedną z najbardziej zabawnych par w mediach społecznościowych. Ponadto Union odegrała kluczową rolę w życiu dziecka Wade’a, Zayi, która identyfikuje się jako kobieta. Jednak nic z tego nie ma Union w nagłówkach dzisiejszego wieczoru. Zamiast tego było wideo kobiety krytykującej sposób, w jaki czarni mężczyźni umawiają się z kobietami innych ras. Odpowiedź nazwana Czarnymi kobietami nieszczęśliwymi, a Union został przyłapany na polubieniu tego tweeta, chociaż mógł to być błąd.

Gabrielle Union lubi tweety przeciwko czarnoskórym kobietom na Twitterze

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Warto przeczytać!  Biuro prokuratora hrabstwa LA szuka ochroniarza Megan Thee Stallion po tym, jak nie pojawił się, aby zeznawać w procesie