Gangsta Boo, pionierski członek Three 6 Mafia, nie żyje w wieku 43 lat

#image_title

Aktualności – 2 godziny temu

Dimas Sanfiorenzo

Dimas Sanfiorenzo jest redaktorem naczelnym Okayplayer. Specjalizuje się…

Gangsta Boo

Źródło zdjęcia: Paul R. Giunta/WireImage

Gangsta Boo, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Lola Mitchell, została znaleziona martwa w swoim domu w Memphis.

Gangsta Boopionier raper z Memphis, który pojawił się na scenie w połowie lat 90. jako jeden z wyróżniających się członków Three 6 Mafia, zmarł według TMZ.

Miała zaledwie 43 lata.

DJ Paul z Three 6 Mafia najwyraźniej potwierdził tę wiadomość na swoim Instagramie, publikując jej zdjęcie. (Były komentarze od współczesnych, takich jak 2 Chainz i Lil Jon, którzy napisali że był z nią zaledwie kilka tygodni temu.

Według Fox 13 Memphis, Boo, którego prawdziwe imię brzmiało Lola Mitchell została znaleziona martwa w swoim domu w niedzielę, 1 stycznia, około godziny 16:00. Szczegóły dotyczące jej śmierci są nadal nieznane.

Warto przeczytać!  Morray omawia, jak J. Cole jest dla niego mentorem

Gangsta Boo była drugą raperką powiązaną z Three 6 Mafia Kay-9. Po raz pierwszy wystąpiła w tzw utwór tytułowy Mystic Stylez; w czasie, gdy nagrywała swój głos, miała zaledwie 15 lat. Od tego momentu jej profil w grupie tylko się rozwijał, pojawiając się na każdym albumie Three 6 Mafia w latach 90. Wydałaby swój debiut, Inquiring Minds w 1998 roku. Trzy lata później wydała Both Worlds *69, który byłby jej ostatnim albumem wydanym przez wytwórnię Hypnotize Minds/Loud Records. Opuszczała grupę z powodu problemów z pieniędzmi i kierunku, w którym zmierzała grupa. Mniej więcej w tym czasie Boo przyjęła chrześcijaństwo, porzucając swój wyraźny styl, zmieniając imię na Lady Boo.

W tym czasie rozmawiała z MTV o swojej transformacji, mówiąc:

Warto przeczytać!  Wakko The Kidd – 9 Chainz (teledysk)

“[God] przyszedł do mnie… Połowa mojej rodziny jest uratowana, a ja nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Po prostu zawsze miał do mnie powołanie, a ja trochę przed tym uciekałem. Wpadałem w depresję i wychodziłem z niej, a tak naprawdę nikt nie był w pobliżu, aby mnie z niej wyrwać, więc zawsze kończyłem na modlitwie do Niego. Myślę, że im silniejsza stawała się moja modlitwa, tym bardziej On mnie pociągał”.

Na początku 2010 roku Gangsta Boo odrodziła się, używając swojego oryginalnego imienia. Ona wydać niezliczone projekty włącznie z mixtape z inną legendą rapu La Chat — i pojawi się w wielu funkcjach. Przez lata tworzyła piosenki z Blood Orange, Run The Jewels, Junglepussy i nie tylko.

Warto przeczytać!  Stormzy dzieli się szczerą radą, którą otrzymał od swojej „prawdziwej przyjaciółki” Adele

Spoczywaj w pokoju Gangsta Boo

Pierwsza dama Three 6 Mafia. Niesamowity artysta, który potrafił jeździć na rytmie jak nikt inny i przekroczył pokolenia w kapryśnym biznesie. Jej solowy debiut „Enquiring Minds” pozostaje jednym z najlepszych w kanonie Hypnotize Minds. Pokój i miłość dla jej rodziny. pic.twitter.com/f83HNnWYdj

— Andrew Barber (@fakeshoredrive) 1 stycznia 2023 r

spoczywaj w pokoju królowej Gangsta Boo

— w trasie z taśmą. (@Mike_Eagle) 1 stycznia 2023 rŹródło