Gillie Da Kid piecze Wallo za fałszywe zakupy

Gillie Da Kid obudził się dziś rano i musiał upiec swojego partnera podcastowego Wallo267 za to, że kazał kobietom iść na zakupy do zamkniętego sklepu Target.

Jako niespodziankę w Święto Dziękczynienia (24 listopada) kuzyn Gillie Da Kid, Wallo267, wskoczył na swoją stronę na Instagramie i zamieścił film, na którym widać go przed sklepem Target w południowej Filadelfii, i ogłosił, że zaprasza 15 kobiet na zakupy. Tylko jeden problem: cel jest zamknięty w Święto Dziękczynienia.

Pomimo zamknięcia Targetu, Wallo267 potraktował kilka kobiet, które pojawiły się w Target i pobłogosławił je gotówką, ku ich uciesze. „Zamierzam wsadzić to do ich kieszeni jak rakietę”, powiedział, rozdając pieniądze.

Niestety ogłoszenie Wallo267 o szaleństwie zakupów spowodowało, że setki kobiet odwiedziły sklep Target, czekając, aż podcaster Million Dollaz Worth of Game zafunduje im szaleństwo zakupów. Ale wyszedł, zanim przybyli.

Warto przeczytać!  Głównie George x YoltzDee dostarcza „Supervillain Freestyle” z trylogii o tematyce superbohaterskiej

Gillie musiał wskoczyć na swoją stronę na Instagramie, aby poinformować swoich obserwujących, że to pomysł Wallo267 na zakupy w Target, a nie jego. „Nigdy wam nie powiedziałem, że jadę do Targetu” – powiedział. „To był głupi tyłek Wallo. Wypierdalaj z moich DM”.

Gillie zamieścił drugi film, w którym powtórzył, że to nie był jego pomysł, aby kobiety pojawiały się w Target i zasugerował, aby jeśli zobaczą Wallo267 na zewnątrz, podeszły do ​​niego i przekazały mu swoje żale.

„Powiedziano mi, że był Nut A$$ Ni$$a”, napisał w podpisie odnoszącym się do Wallo. „Ale wszyscy nie wierzyliście, że zawsze go brałem, zostawcie Wallo w spokoju, gill stop gill, teraz on wyprowadził was wszystkie głupie tyłki poza cel w Święto Dziękczynienia, wiedząc, że Gotdam dobrze, Dey zamknięty [cry laughing emojis]”.

Warto przeczytać!  T. Shan udostępnia wizualizacje do nowego singla „Cheeks” [Video]

Gillie the Kid dodał później na Twitterze: „Ten ni $ $ a Wallo robi żarty primaaprilisowe w Święto Dziękczynienia” [man facepalming emoji] [cry laughing emojis]”.

Wallo267 to świetny facet i miał dobre intencje, ale ma wiele do wyjaśnienia.

Przeczytaj reakcję ludzi na Wallo267 mówiący kobietom, aby przyszły do ​​zamkniętego celu na zakupy poniżej

Zobacz najbardziej absurdalne konta GoFundMe związane z hip-hopem, jakie kiedykolwiek stworzono