Gillie Da King Flames Wallo267 za zaproszenie kobiet do zamkniętego celu na zakupy

Nawet jeśli nie zostanie sprowokowany, Gillie Da King nie przegapi okazji, by podpalić swojego kuzyna i współgospodarza Million Dollaz Worth Of Game, Wallo, w programie „Gram”. Jednak ostatnia wpadka Wallo267 w szerzeniu radości dostarczyła uzasadnionych podstaw do ostatniej krytyki Gillie.

Jeśli dostroiłeś się do strony Instagram Wallo267, prawdopodobnie wiesz, że planował prezenty na Święto Dziękczynienia. Wcześniej w tym tygodniu osobistość z Filadelfii wystosowała otwarte wezwanie do kobiet z miasta, aby spotkały się z nim w Target, gdzie zamierzał wysadzić torbę na ich świąteczne zakupy. W niepewnej sytuacji finansowej nie było niespodzianką, że fani skorzystali z okazji. Jednak Target nie jest otwarty w Święto Dziękczynienia, co stało się ogromną przeszkodą, z którą musiał się zmierzyć Wallo.

Warto przeczytać!  RRE Stewy – Wielkość (teledysk)

Chociaż wiele kobiet wyraziło wielkie rozczarowanie nieudanym planem Wallo, starał się to nadrobić. Kobiety, które czekały wcześniej, dostały trochę gotówki z kieszeni Wallo w wyniku jego złego planowania. Niestety, czekało jeszcze więcej osób — w rzeczywistości setki — i wyglądało na to, że zostało, zanim stado kobiet w ogóle się pojawiło.

Mimo że całe to fiasko jest winą Wallo, Gillie Da King została przywiązana do konkursu. Po serii DM od różnych kobiet, były partner Cash Money wyjaśnił w „Gram”, że to Wallo zaplanował rozdanie Target, nawet po tym, jak odradzał to.

„Nigdy wam nie powiedziałem, że jadę do Targetu” — napisał, po czym zrzucił winę wyłącznie na swojego kuzyna. „To był głupi tyłek Wallo. Wypierdalaj z moich DM.

Warto przeczytać!  Chrześcijański Rap Nadesłane propozycje dnia 1/11/23

W innym filmie Gillie po raz kolejny powiedział, że nie ma części w planie Wallo. Stamtąd namawiał kobiety, które trafiły do ​​Targetu, by wywietrzyły Wallo, kiedy tylko będą miały okazję.

ATLANTA, GA – 30 WRZEŚNIA: Gillie Da Kid i Wallo biorą udział w gali BET Hip Hop Awards 2022, która odbędzie się 30 września 2022 r. w Atlancie w stanie Georgia. (Zdjęcie: Prince Williams/Filmmagic)

„Mówiono mi, że był Nut A$$ N***a, ale wszyscy nie wierzyliście, że zawsze biorę go na 4, zostawcie Wallo w spokoju, gill stop gill, teraz ma wasze głupie dupy poza domem docelowy dzień dziękczynienia, wiedząc, że Gotdam jest dobrze zamknięty, Dey został zamknięty” – napisał.

Warto przeczytać!  Wideo: 38 Spesh Ft. Okup „Ostatnie tchnienie”

Później dołączył do filmów krążących na Twitterze. „Ten czarnuch Wallo robi primaaprilisowe żarty w Święto Dziękczynienia” — napisał, obserwując, jak wszystko rozgrywa się w Internecie.

Będziemy Cię informować o kolejnych aktualizacjach związanych z prezentem Wallo. W międzyczasie sprawdź niektóre posty Gillie poniżej.