GloRilla krytykuje DJ-a, który kłamał na temat pracy z nią

Jeśli chodzi o jej wizerunek, pieniądze i muzykę — GloRilla niczego nie powstrzymuje. Raperowi z Memphis nie jest obce wyzywanie ludzi w mediach społecznościowych. We wtorek Glo wysadził DJa z Arkansas o imieniu DJ Chambers, którego „Tomorrow 2” poprosił o współpracę z nim.

„Więc GloRilla właśnie do mnie zadzwoniła i kazała mi się spakować” – napisał DJ Chambers. „Nadszedł czas, aby jeszcze raz podkręcić mój stan”. Krótko po swoim poście na Facebooku Glo wskoczyła do sekcji komentarzy, aby oczyścić swoje imię. – O czym ty mówisz – odpowiedziała. „Ian powiedział, że gówno mi się podoba”.

GloRillaNEWARK, NEW JERSEY — 28 SIERPNIA: GloRilla bierze udział w gali MTV VMA 2022 w Prudential Center 28 sierpnia 2022 r. w Newark w stanie New Jersey. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla MTV/Paramount Global)

Warto przeczytać!  Orlando Brown traci rolę filmową po tym, jak niedawno rzekomo groził reżyserowi, że zaatakuje go nożem i młotkiem; Brown przyjaźnił się z reżyserem i mieszkał w jego domu
Czytaj więcej: GloRilla debiutuje na okładce i liście utworów do „Anyways, Life’s Great”

Komentarze Glo pojawiają się tuż po wydaniu przez gwiazdę jej debiutanckiej EP-ki, Anyways, Life’s Great. 23-letnia gwiazda również świętuje wiadomość o swojej pierwszej nominacji do nagrody Grammy. Glo i inny nominowany po raz pierwszy, Latto, zabrali się do mediów społecznościowych, aby pogratulować sobie nawzajem skinieniem głowy. „Ta sama piosenka, którą wyśmiewali mnie i moich przyjaciół, mówiąc, że jesteśmy Ugly & Dusty, właśnie została nominowana do nagrody Grammy” – napisał Glo. „GDY BÓG JEST PO TWOJEJ STRONIE, NIE MOŻESZ ZAWIEDZIEĆ. ALE BÓG”.

Ta sama piosenka, którą wyśmiewali mnie i moich przyjaciół, mówiąc, że jesteśmy Ugly & Dusty, właśnie została nominowana do nagrody Grammy!!!!!!!!! KIEDY BÓG JEST PO TWOJEJ STRONIE NIE MOŻESZ ZAWIEDZIEĆ 🔥🏆

Warto przeczytać!  Mariah The Scientist spotyka się z reakcją na stare tweety w obronie Tory Laneza

— GloRilla 🦍 (@GloTheofficial) 15 listopada 2022 r

Latto napisała na Twitterze swoje gratulacje dla Big Glo z miłym tweetem. „G do L do O BIG GLO!”, napisała na Twitterze. Raper z Memphis również okazał miłość, odpowiadając: „Gratulacje również dla ciebie!!!” We wtorek (29 listopada) obie kobiety udały się na Twittera, aby ogłosić swój nadchodzący wspólny singiel, który ma ukazać się w ten piątek.

Jeśli chodzi o czapkę Glo w poście DJ Chambers, to nie pierwszy raz, kiedy raperka „FNF” krytykowała swoich krytyków w mediach społecznościowych. Niedawno napisała wiadomość do osób, które miały coś do powiedzenia na temat jej inspirujących filmów. „Mogę powiedzieć coś w stylu „Zła suka, złe nastawienie”, a ludzie komentują, jak „Ukorz się”. Wszyscy powinniście szukać pomocy, bo wszyscy myślą, że wszyscy nienawidzą samych siebie.

Warto przeczytać!  Kings Legacy's ReachingNOVA i Geo The Architect zdobywają „wideo roku” Viddy Award za oprawę wizualną „In These Times”

Sprawdź najnowszy singiel GloRilla „Nut Quick” poniżej.