GloRilla zaprzecza twierdzeniom DJ Chambers of Arkansas, jakoby ci dwaj teraz razem pracowali

GloRilla odrzuca twierdzenie Arkansas DJ, że działają

GloRilla nadal jest jednym z największych przełomowych artystów w branży. Jej singiel „FNF (Let’s Go)” z Hitkiddem stał się popularny pod koniec wiosny i przez wielu był postrzegany jako piosenka lata. Przebił się do pierwszej 55 listy Billboard Hot 100 i zdominował resztę 2022 roku. Latem Glo podpisał kontrakt z wytwórnią CMG, pochodzącą z Memphis, Yo Gotti.

Od tego czasu GloRilla zdobyła jeszcze więcej hitów, takich jak „Tomorrow”, „Blessed” i „Tomorrow 2” z udziałem Cardi B. W tym tygodniu Tomorrow 2 osiągnął najwyższą pozycję na liście Billboard Hot 100, zajmując 7. miejsce. wszystkie nagrania pojawiły się na nowej EP-ce Glo „Anyways, Life’s Great” w tym miesiącu, a także nominację do nagrody Grammy dla FNF

Warto przeczytać!  150 Meats Is Wild: Shorty pokazała mu listę wszystkich kolesi, których zmiażdżyła!

Jednak GloRilla znów zyskuje na popularności. Wynika to z faktu, że DJ z Arkansas twierdzi, że teraz z nią pracuje. To DJ Chambers, który napisał na Facebooku: „Więc GloRilla właśnie do mnie zadzwoniła i kazała mi się spakować” – napisał DJ Chambers. „Nadszedł czas, aby jeszcze raz podkręcić mój stan”.

W rezultacie GloRilla zwróciła się do Facebooka, aby zaprzeczyć tym twierdzeniom. Następnie odpowiedziała Chambersowi, mówiąc. “O czym mówisz. Ian powiedział, że gówno mi się podoba.

Sprawdź poniżej, jak GloRilla zaprzecza twierdzeniom DJ Chambers o dwóch współpracujących.

GloRilla odrzuca twierdzenie Arkansas DJ, że działają

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…