Główne plany Megan Thee Stallion na rok 2023 obejmują nowy album i światową trasę koncertową

Megan Thee Stallion to gwiazda: oba jej albumy, Good News z 2020 roku i Traumazine z tego lata, osiągnęły szczyt listy Billboard 200, odpowiednio na 2. i 4. miejscu. Zrodzili także jego single, takie jak „Savage”, „Body” i „Sweetest Pie”. Teraz wygląda na to, że zbliża się trzeci album Meg i towarzysząca jej trasa koncertowa.

Nowy artykuł Forbesa o Megan kończy się akapitem o tym, co ma na horyzoncie, który wspomina o nowym albumie i trasie koncertowej na 2023 rok. Zwraca również uwagę na pierwszą umowę, jaką Meg podpisała z Netflix w 2011 roku, oraz nadchodzącą „komedia na podstawie jej dzieciństwa”. Jest też wzmianka o nadchodzącym dokumencie Time Studios o niej, za który Meg najwyraźniej zapłacono 4 miliony dolarów.

Warto przeczytać!  Ice Cube mówi, że chce powrotu „piątku” z Warner Bros.

Forbes szacuje, że w 2022 roku Megan zarobiła około 13 milionów dolarów „z połączenia tantiem, sprzedaży biletów, rekomendacji i gadżetów”. O swojej etyce pracy Meg powiedziała: „Nie mogę teraz zwolnić. Odpocznę, kiedy umrę. Próbuję naprawdę coś zbudować. Kiedy zaczynam siadać, czuję, że nie robię wystarczająco dużo lub daję komuś szansę, by mnie wyprzedził”.

Megan Thee Stallion jest artystką Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.